** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.01.2007


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

11 січень 2007 року

Пошук в новинах   

  
освіта

«Ріка мого дитинства – Західний Буг»

Саме таку назву мав фотоконкурс, який ініціювала громадська організація «Еко-Віт» (керівник Тарас Грицишин) разом з Опільським сільським головою А. Дмитрівим, вчителями СЗШ І-ІІІ ст. села Забужжя, директором Забузького народного дому В. Мисютою для учнів Забузької школи в рамках проекту «Залучення учнівської молоді» до прийняття рішень з питань охорони довкілля, який виконується за фінансової підтримки Коаліції чиста Балтика (ССВ), (Швеція). Відбулися й конкурси на кращі художній твір або вірш про річку Західний Буг та малюнок: а) сучасний стан річки Західний Буг; б) якою я бачу річку в майбутньому. В такий спосіб ця громадська організація намагається привернути увагу громади до збереження довкілля та охорони водного середовища. Адже вода—це основа суспільного розвитку. Найдавніші культури світу в Єгипті, Китаю, Давній Індії виникли біля води — на берегах великих річок, у їхніх дельтах, на берегах великих озер. На жаль, цивілізація поступово забруднювала та знищувала джерело свого життя. Особливо нищівним для водних ресурсів планети стало останнє тисячоліття, коли виникла та розвинулася технократична система господарювання, орієнтована на безжальне споживання ресурсів. Зараз настав час розплати за бездумність. Вода, за оцінками фахівців, буде одним із найбільших дефіцитних ресурсів XXI століття. Особливо шкідливого впливу людського суспільства зазнали річки, джерела, озера, болота наприкінці XX століття. Нині вже нікого не дивує, що малі ріки, і навіть, великі перетворюються на стічні канави. Часто вже не йдеться про те, щоб пити з них воду. Ми звикаємо до того, що в багатьох, річках неможливо купатись без загрози для здоров"я. Що ж буде далі?

Учні Забузької школи також взяли активну участь у конкурсі «Підвищення екологічної поінформованості та свідомості громадян». Нещодавно представники громадської організації «Еко- Віт» завітали в Забужжя для підсумування акції. В церкві святого архистратига Михаїла відбулася Літургія за участю дитячого хорового колективу імені Філарета Колесси смт. Дашави (керівник С. А. Целюх). Парафіяни щиро дякували своїм гостям. Потім жителі села Забужжя та навколишніх сіл попрямували у Народний дім, де ознайомились з роботами учнів Забузької школи. Вразив глядачів цього дня і виступ гостей із Дашави та концерт народних талантів цього селища. Надзвичайно задоволені були і учні школи, які одержали цінні призи та подарунки.

Присутні були вдячні Тарасу Грицишину і А. С. Целюху за турботу про сьогодення та майбутнє, а також за свято душі, подароване забужанцям. Призерами конкурсів стали Михайло Хохонь (9 років), Роман Шалата (7), Любомир Шакіров (2), Василь Ковалів (6), Катерина Сухіх (8), Володимир Оленчук (7), Андрій Голінка (7), Максим Гетьманчук (6), Назар Магера (6), Тетяна Айриш (10), Олена Яник (6), Артур Закоян (3).

На святі був присутній завідуючий сектором екологічного контролю у Сокальському районі Богдан Дідик.

Світлана ЯРЕМЧУК, педагог-організатор

5 січня 2007р.

Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:40, 15 серпня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464