** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::09.06.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

9 червень 2015 року

Пошук в новинах   

  
економіка

Менше місяця залишилося працювати без РРО та санкцій

 • Сокальська ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що з 2015 року сферу застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) значно розширено. Так, підприємці – платники єдиного податку третьої групи повинні використовувати РРО з 01.07.2015 року, а другої – з 01.01.2016 року. При цьому, якщо платники другої і третьої групи здійснюють діяльність на ринках або продаж товарів через засоби пересувної мережі (виїзна торгівля), а також платники єдиного податку першої групи, РРО не застосовують. Не знадобиться РРО і у випадку, якщо розрахунки з покупцями за товари, роботи (послуги) проводяться виключно у безготівковій формі на поточний рахунок.

  Також обов’язок щодо застосування РРО з початку цього року виник у підприємств, які надають послуги та при продажу суб’єктами господарювання товарів у системах електронної торгівлі (комерції). Однак, у перехідний період таких суб’єктів підприємництва тимчасово до 1 липня 2015 року звільнено від штрафних санкцій за незастосування РРО у разі проведення розрахунків у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку а також при продажу товарів у системах електронної торгівлі (комерції).

  Звертаємо увагу на те, що для придбання та реєстрації касової техніки необхідний певний час. Тому не зволікайте та не відкладайте придбання касового апарату на останні дні червня!

  До слова, для тих платників податків, які у І півріччі цього року почнуть застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, Податковий кодекс України передбачає звільнення від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО з дати початку застосування РРО і до 01.01.2017 року.

   

  В.о. начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Михайло Шайнер

   


  податкова інспекція
  Сокальська ОДПІ Головного управління ДФС у Львівсь

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  20:28, 26 лютого 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567