** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.01.2007


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

30 січень 2007 року

Пошук в новинах   

  
політика

ПОДАТКИ ЗБІЛЬШУЮТЬСЯ, А ЛЮДСЬКІ СТАТКИ?

31 січня 2007 року відбулися зміни в оподаткуванні доходів фізичних осіб. Тепер із заробітної плати з нас вираховуватимуть не 13, а 15 відсотків від нарахованої суми. Крім цього залишаються відрахування до Пенсійного фонду 2 відсотки, фонду страхування у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності 0.5...1 відсоток, фонду страхування на випадок безробіття — 0,5 відсотка, профспілкові внески —1 відсоток. Загалом це складатиме 19,5 відсотка.

Підприємство окрім цієї суми, повинно сплатити ще майже 36 відсотків (ця сума залежить від виду діяльності) відрахувань до вищевказаних фондів і до фонду страхування від нещасних випадків на виробництві.

Партія промисловців і підприємців України ще в 2006-му виступила проти цього нововведення. Ми вважаємо, що навантаження на фонд заробітної плати і так є непомірно високим. Окрім цього оформлення звітної документації до різноманітних фондів відбирає у підприємців дуже багато часу і вимагає великої кількості коштів на утримання роздутого бюрократичного апарату.

Збільшення оподаткування не сприятиме зростанню надходжень до бюджету, оскільки значна частина економіки працюватиме в «тіні».

У проекті Закону «Про Державний бюджет України на 2007 рік» планувалось ще ряд змін до системи оподаткування, проте Партії промисловців та підприємців України разом з іншими організаціями вдалося поки що не допустити цього.

Ми вважаємо, що якнайшвидше необхідно прийняти Закон про єдиний соціальний податок, який би об’єднав в одне всі відрахування. Це спростило б звітність, зменшило б чисельність бюрократів і відпала б необхідність у збільшенні відрахувань із заробітної плати працівників. Наша принципова позиція полягає також у тому, що кошти, які сплачують підприємці до бюджету, повинні йти на розширення соціальних програм, а не на утримання бюрократичного апарату.

Леонід СЕМЧУК,

голова Сокальської

районнної організації Партії

промисловців і підприємців

України.

дописувач
-

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:04, 15 серпня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464