** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::04.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

4 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Працівники ПАТ "львівська вугільна компанія" розпочали безстрокову акцію протесту

У вівторок, 4 серпня працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія» розпочали безстрокову акцію протесту. Як повідомила радіо «Сокаль» перший заступник голови первинного осередку НПГУ ПАТ «Львівська вугільна компанія» Ірина Маїк, попередньо була домовленість, що вони перекриватимуть дорогу обласного значення Львів-Ковель у Великих Мостах. Але враховуючи, що в місті знаходиться стратегічно-важливий об’єкт військова частина, було вирішено акцію протесту перенести і заблокувати іншу ділянку дороги в районі села Сілець.

Акція протесту розпочалась об 11 годині і наразі тривала до обіду. Люди дарма чекали, що високопосадовці до них прислухаються та приїдуть хоча б поспілкуватись із колективом. Окрім керівника підприємства та голови СРДА до них ніхто не приїхав. Тому трудовий колектив вирішив поки що дорогу розблокувати, але акцію не зупиняти і на роботу не виходити, окрім працівників, які підтримують життєдіяльність підприємства.

Основна причина, чому працівники Львівської вугільної компанії вдались до таких радикальних кроків – це невиплата зарплати. Окрім того, зараз над підприємством нависла загроза банкрутства. На фоні майже піврічної заборгованості по зарплаті, Альфа-банк подав позов до вугільної кампанії щодо визнання її банкрутом. Збори трудового колективу, які відбулися 30 липня, висунули дві основні вимоги: не визнавати ПАТ "Львівська вугільна компанія" банкрутом та забезпечити подальшу стабільну роботу підприємства.

Загальна сума заборгованості на Львівській вугільній компанії, без нарахувань становить близько 12 мільйонів гривень. У понеділок, 3 серпня їм  виплати зарплату за січень 2015 року та 10% за лютий. Проте що залишилась невиплаченою зарплата фактично за 5 місяців цього року. Тому трудовий колектив вирішив проводити безстрокову протестну акцію і при потребі знову перекривати дороги.

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:13, 4 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464