** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

На Сокальщині немає місць для вивозу сміття з усіх населенних пунктів

На сьогоднішній день завдання збереження довкілля зможе вирішити тільки строгий відбір і своєчасне вивезення сміття, його переробка і подальша утилізація. Проте якщо, питання вивезення сміття частково вирішуються у містах, то в селах ця проблема є досить актуальна.  У сільських населених пунктах майже не проводиться організований вивіз твердих побутових відходів, тож їх мешканці скидають сміття куди кому заманеться, створюючи стихійні сміттєзвалищ.  А це в свою чергу спричиняє потрапляння в грунтові води токсичних речовин, на таких звалищах влітку відбувається самозапалення, внаслідок чого в повітря потрапляють шкідливі речовини.

Для вирішення даної проблеми голова Львівської ОДА у червні 2015 року доручив головам райдержадміністрації організувати проведення конкурсів із визначенням виконавця послуг із збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів. За словами заступника директора департаменту екології та природніх ресурсів ЛОДА Володимира Харчука, в цьому плані Сокальський район виглядає не в найкращому плані. І тому  на сьогодні основні завдання голів місцевих рад Сокальщини оголосити конкурс із визначення перевізника. В іншому випадку, буде проводитись перевірка санітарного стану цих населених пунктів - наголосив обласний чиновник.

Зазначимо, що для вирішення проблеми із сміттям в області була розроблена відповідна програма, яка передбачає створення в кожному районі сміттєзвалища із встановленням сміттєпереробної та сміттєсортувальної станції. Паралельно діє ще одна програма, яка дає можливість будь-яким комунальним підприємствам створити свою матеріально-технічну базу для вивезення твердих побутових відходів. До речі, за словами Володимира Храчука, цією програмою скористались окремі райони Львівщини, і на жаль серед них немає Сокальського.

Отож, на сьогодні основні завдання місцевих раді Сокальщини оголосити конкурс із визначення перевізника та встановити тариф, який до речі буде залежити від кількості рад, які долучатися до цієї роботи

Загалом на сьогодні у Львівській області у 170 населених пунктах досі не вирішене питання стосовно  вивезення сміття. У 855 селах такі рішення вже прийняті.

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:00, 9 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464