** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

В Сокалі лише 32 будинку залишились із центральним опаленням

В Сокальській міській раді ще продовжують приймати заяви абонентів, які бажають відключитись від центрального опалення та встановити автономне. Загалом, цього року на розгляд  комісії по відключенню від центрального опалення при виконкомі Сокальської міської ради було подано 92 заяви бажаючих встановити індивідуальне опалення. З них вже 87 отримали дозволи.

П’ятьом абонентам, було відмовлено на підставі того, що вони проживають у гуртожитку, по вулиці Героїв УПА 20 в цьому будинку неможливо влаштувати газове опалення  через відсутність вентиляційних та димових каналів у кімнатах. Водночас і потужність електроенергії, яка розрахована на цей гуртожиток недостатньо для встановленні індивідуального електричного опалення. Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник відділу організаційно – кадрової роботи Сокальської міської ради Іванна Дацюк.

Вона також додала, що згідно з схемою оптимізації теплопостачання КП «Сокальтеплокомуненрго», пропонувалось цього року повністю відключити від центрального теплопостачання окремі будинки, де лише поодинокі квартири користуються їхніми послугами. Це Тартаківська 2, де залишились із центральним опаленням 4 квартири, Шептицького 87 – 7 квартир, Шептицького 33 – 10 квартир, Шетицького 35 та 37, де залишилось 7 і 5 квартир відповідно. Ця пропозиція була винесена на останнє засідання сесій міської ради і не була підтримана депутатами, тому що не було згода всіх мешканців не таке відключення.

А загалом, за даними КП «Сокальтеплокомуненрго» в місті залишилось 32 будинки, які ще користуються центральним теплопостачанням, а ще 10 років тому їх було 135.

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:07, 4 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464