** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Служба за контрактом – це почесно і вигідно

 • Служба за контрактом – це почесно і вигідно
 • Служба за контрактом – це почесно і вигідно

  6 серпня з робочим візитом на Сокальщині побував заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Корнат. Спільно з головою РДА Олегом Кожушком, його заступником Анатолієм Василишиним, військовим комісаром Сокальсько-Червоноградського ОРВК Миколою Лисаком заступник голови ЛОДА зустрівся з головами місцевих рад району, керівниками та працівниками соціальних служб, силових структур, кореспондентами ЗМІ. Основне питання – запропонувати громадянам Сокальського району працевлаштування до лав Збройних Сил України, виконати поставлені перед районом завдання з мобілізації.

  Виступаючи перед присутніми, А.Корнат розповів про ситуацію в області щодо проведення VI хвилі мобілізації, зазначив, що Сокальщина є лідером серед районів, адже план мобілізації в районі виконано на 76 відсотків. Посадовець відзначив ради, де ситуація з проведенням мобілізації є на належному рівні (Стенятинська, Мурованська сільські ради), а також вказав на ті, в яких питання проведення мобілізації є на другорядних позиціях (Угнівська міська, Волицька сільська ради). «До завершення мобілізації залишилося два тижні, тому органи влади району на місцях за участю працівників соціальних служб мають провести інформаційну роботу серед населення, аби роз’яснити усі переваги працевлаштування громадян до Збройних Сил України за довгостроковим, чи короткостроковим контрактом, розповісти про фінансове забезпечення солдатського та офіцерського складу в армії, пільги, які вони отримають: санаторно-курортне лікування, знижку у розмірі 75% на оплату житлово-комунальних послуг, пільгове зарахування стажу роботи, належні умови проживання, харчування, забезпечення необхідним обмундируванням, тощо. Окрім цього, контрактники проходитимуть службу лише на території Львівської області й відправлення їх у зону проведення АТО не планується. Водночас є пропозиція, погоджена з обласною прокуратурою, закрити кримінальні справи щодо осіб, які ухилялися від мобілізації, якщо ті усвідомлять свою помилкові дії та зголосяться піти до війська для проходження служби», - зазначив Андрій Корнат. Також він звернув увагу присутніх на засилля негативної, часто перекрученої інформації про ЗСУ, зону проведення АТО, яка ллється з окремих центральних «опозиційних» телеканалів, тим самим створюючи негативний імідж українській армії, байдужість громадян до виконання свого конституційного обов’язку.

  В ході зустрічі також виступили голова РДА Олег Кожушко, військовий комісар Сокальсько-Червоноградського ОРВК Микола Лисак, директор районного центру зайнятості Віктор Лащук, начальник управління соціального захисту населення РДА Володимир Огінський та інші. Вони звернувся до голів місцевих рад відповідально поставилися до виконання своїх обов’язків по проведенню VI хвилі мобілізації, закликали до належного виконання усіх завдань, які ставить перед органами влади Президент України та Уряд.


  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  12:47, 6 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464