** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

10 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Військові проводитимуть ярмарок вакансій в Сокальському районному центрі зайнятості

Цьогоріч відбулись значні зміни у проходженні військової служби  в Збройних Силах України та інших військових формуваннях. До війська приймаються військовозобов’язані та повнолітні громадяни віком з 18-ти до 60-років.

Підписання короткострокового контракту або ж призов на військову службу за мобілізацією мають кілька переваг. Такі види служби є вигідними для людей, які працюють, адже за ними зберігається місце роботи та середня заробітна плата. Пенсіонери, які офіційно працюють, також мають перевагу у фінансовому аспекті, оскільки окрім місця праці та заробітної плати за ними зберігається ще й пенсійне забезпечення.

Грошове забезпечення військовослужбовців солдатського складу – від двох з половиною тисяч (2 500) грн., офіцерського – від чотирьох тисяч (4 000) грн. Окрім цього, контрактників забезпечують військовою формою та необхідною технікою. Людина, яка укладає короткостроковий контракт на проходження військової служби самостійно обирає військову частину та підрозділ.

Громадяни, які на даний момент проходять службу за мобілізацією, також мають право підписати короткостроковий контракт у військовій частині, де проходять службу. Для цієї категорії передбачене одноразове грошове заохочення – 8 мінімальних зарплат для солдатів, 9 – для сержантів та 10 – для офіцерів. Короткостроковий контракт діє до закінчення дії особливого періоду або ж до оголошення Указу Президента України "Про демобілізацію".

Зазначимо, що з 24 липня на Львівщині розпочався набір до навчального центру у селі Старичі, де новоспечені контрактники зможуть здобути нову військову спеціальність або ж покращити навички попередньої. Усім бажаючим слід звертатися до районного військового комісаріату за місцем прописки або проживання.

Окрім того, у вівторок, 11 серпня усіх бажаючих військові запрошують на ярмарок вакансій, який проходитиме у Сокальському районному центрі зайнятості. Тут ви зможете більш детально дізнатись про умови служби за контрактом, отримати відповіді фахівців на запитання. Початок об 11 годині. Також аналогічний захід пройде в Червоноградському центрі зайнятості у п’ятницю, 14 серпня теж об 11 годині.

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:57, 4 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464