** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::11.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

11 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

В СРДА розглядали готовність міста та різних об’єктів до зими

Вже через два місяці розпочинається опалювальний сезон із новими тарифами. Зважаючи на актуальність питання, 10 серпня у Сокальській РДА провели круглий стіл на тему: «Підготовка до опалювального сезону 2015/16 років». Головні питання: забезпечення бюджетних установ належними теплоносіями та заміна газу альтернативними джерелами опалювання у місті Сокаль.

Скликання такого круглого столу вимагала Сокальська міська рада, яка попередньо звернулася до Сокальської РДА із листом щодо підготовки до опалювального сезону 2015/16 років. Таким чином, 10 серпня відділом житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації було організовано засідання, де присутні мали змогу предметно обговорити проблемні питання теплопостачання об’єктів бюджетної сфери району.

Отож, станом на 1 липня 2015 року заборгованість перед КП «Сокальтеплокомуненерго» за минулі періоди з різниці в тарифах за послуги теплопостачання, що надано бюджетним установам, складає 2 мільйони 646 тисяч 800 гривень. За словами головного інженера комунального підприємства Олега Юзефика, підприємство активно готується до нового опалювального сезону, проте недостатнє фінансування і наявні борги дещо гальмують процес.

Присутні обговорили усі проблемні питання та висловили пропозиції запровадити у деяких бюджетних об’єктах індивідуальне опалення. Проте такий варіант навряд чи вдасться реалізувати, адже в такому разі не буде потреби в існуванні, власне, «Сокальтеплокомуненерго».

Також на засіданні начальник відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Роман Монастирський доповів про стан підготовки до нового опалювального сезону навчальних та дошкільних закладів і запевнив що все йде за планом, а нові проблеми вирішуються швидко. Об’єкти галузі охорони здоров’я, за словами головного лікаря Сокальської центральної районної лікарні Романа Шведа, теж повністю готові до холодної пори 2015/16.

У ході обговорення учасники круглого столу сперечалися та все ж зуміли дійти згоди. І в результаті було вирішено: Сокальська міська рада зобов’язалася скласти план поетапного відключення бюджетних установ міста від котелень КП „Сокальтеплокомуненерго”; відділ освіти РДА підготує лист до Сокальської міської ради щодо переведення котельні дитячої дошкільної установи №9 м. Сокаля на альтернативні види палива; керівники бюджетної сфери району до 1 жовтня поточного року повинні завершити підготовку установ до опалювального сезону.

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:41, 8 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464