** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

13 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Управління соціального захисту населення СРДА інформує про новий порядок надання пільг на оплату житла

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку надання пільг окремим категоріям громадян з врахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» передбачено новий порядок надання пільг із оплати послуг за користування житлом, а також послугами із встановлення квартирних телефонів. Про це радіо «Сокаль» повідомив начальник управління соціального захисту населення СРДА Володимир Огінський.

За його словами такі нововведення стосуються окремих категорій громадян, якщо середньомісячний сукупний дохід їх сім’ї не перевищує 1 тисячу 710 гривень. Зокрема йдеться про такі категорії як, учасники війни, діти війни, жерти нацистських переслідувань, багатодітні родини, звільненні зі служби за віком, в зв’язку із хворобою або за вислугою років, працівники міліції, чорнобильці 3 категорії, пенсіонери з числа педагогічних, медичних, фармацевтичних працівників, робітників культури.

Дані пільги стосуються квартирної плати, плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових території, послуг із водо-газо-електропостачання, централізоване опалення, вивезення твердих побутових відходів, плати за користування паливом чи скрапленим газом. Умови надання пільг залежать від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги.

До сукупного доходу включаються нараховані: пенсія, заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, соціальна допомога, доходи від підприємницької діяльності. До сім’ї пільговика належать особи: дружина або чоловік, їх неповнолітні діти до 18 років, неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства І-ІІ групи або інвалідами І групи, непрацездатні батьки, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом із пільговиком.

Визначення права на пільгу проводиться шляхом опрацювання Декларації, яку подає пільговик до управління соціального захисту населення за адресою місто Сокаль, вулиці Героїв УПА, 11 або до уповноваженої особи при органах місцевого самоврядування. Для пільговиків та членів їх сімей на яких поширюється пільга, якщо їх дохід складається лише з пенсії, право на пільгу визначається автоматично, без подання декларації.

Якщо ж пільговик приховав або навмисно подав недостовірні дані про доходи будь-якого із членів своєї сім’ї пільга йому буде припинено. Також людина сама може відмовитись від неї, особливо якщо вже отримує субсидію.

Отож декларацію для оформлення пільги людина може отримати в управління  соціального захисту СРДА або в уповноважених осіб при органах місцевого самоврядування, а також роздрукувати із сайту СРДА. 

Радіо "Сокаль"

Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
13:44, 6 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464