** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

14 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

В Сокальському районному центрі зайнятості пройшов круглий стіл для засуджених

Одним із завдань кримінально-виконавчої інспекції є працевлаштування осіб, які перебувають у них на обліку. Адже з метою запобігання та зниження рівня рецидивної злочинності серед осіб цієї категорії, необхідні додаткові заходи щодо закріплення виправного впливу, викорінення у засуджених антисуспільних поглядів і переконань, усунення умов, які сприяють їх поверненню на злочинний шлях. А можливість їх офіційного працевлаштування суттєво знижує рівень повторної злочинності.

В рамках такої роботи Сокальський підрозділ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області спільно із Сокальським районним центром зайнятості та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели круглий стіл на тему «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

На засідання були присутні співробітники підрозділу кримінально-виконавчої інспекції: старший інспектор Олена Василишин, інспектор Оксана Гуменюк, юрисконсульт центру зайнятості Ольга Оніщук, і провідний спеціаліст центру соціальних служб Заряна Барнич.

Під час зустрічі спеціаліст біржі праці розповіла, які на даний момент центр зайнятості пропонує послуги не лише із працевлаштування, а і з навчання та перепідготовки населення. Водночас, для тих засудженим, які ще не визначились із майбутньою професією, пропонується тестування, яке допоможе обрати спеціальність до душі.

Для тих, хто зацікавився такими пропозиціями на стенді, який знаходиться в Сокальському підрозділі кримінально-виконавчої інспекції, систематично відновлюється список вакантних посад, який надається районним центром зайнятості.

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
12:18, 6 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464