** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

19 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Інспектора митного поста "Угринів" затримали за хабар

Діяльність робочої групи щодо протидії контрабанді та корупційним правопорушенням на державному кордоні дала свої результати, повідомляє прес-служба прокуратури у Львівській області.

Зазначимо, що головною метою створеної робочої групи, до якої увійшли співробітники прокуратури, військової прокуратури Західного регіону України, УСБУ, ГУ МВСУ, ГУ ДФС у Львівській області, Західного регіонального управління Держприкордонслужби України є запобігання та протидія контрабанді, порушенням митних правил та боротьба з корупцією на державному кордоні.

Відтак з липня поточного року завдяки діяльності вказаної групи досягнуто певних результатів. Зокрема, Львівською митницею ДФС посилено роботу щодо протидії митним правопорушенням, у результаті чого упродовж липня 2015 року розпочато понад 250 справ про порушення митних правил на суму 6,85 млн. грн., з яких із вилученими предметами 132 справи на суму 2,76 млн. грн. Загалом судами за наслідками розгляду справ про порушення митних правил прийнято рішення про конфіскацію предметів на суму понад 11 млн. грн. водночас накладено штрафів на загальну суму близько 850 тис.грн.

Варто зазначити, що за результатами діяльності міжвідомчої координаційної групи, на сьогоднішній день, вже порушено низку кримінальних проваджень. Зокрема 15 серпня затримано інспектора митного поста «Угринів» Львівської митниці ДФС при одержанні неправомірної вигоди в сумі 4,4 тис.грн. за не створення штучних перешкод у здійсненні митного контролю та митного оформлення. Цього ж дня йому оголошено підозру за ч.3 ст.368 КК України.

Загалом упродовж поточного року зареєстровано 6 кримінальних проваджень стосовно працівників митниці, підозрюваних у корупції. З них 3 провадження уже скеровані до суду. < /p>

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:40, 9 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464