** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

27 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Чорнобильці Сокальщини призупинили акцію протесту

 • Чорнобильці Сокальщини призупинили акцію протесту
 • Чорнобильці Сокальщини призупинили акцію протесту

  На 10 днів призупинили акцію протесту чорнобильські організації, які вже з кінця липня постійно перебували під стінами ЛОДА. Як повідомив радіо «Сокаль» голова Сокальської районної організації «Союз Чорнобиль Сокальщини» Роман Богун таке рішення було прийнято враховуючи, звернення керівництва ЛОДА, щодо відзначення у Львові на належному рівні двох важливих державних свят - Дня Державного прапора України та Дня Незалежності.

  Водночас, протестувальники висунули одну вимогу: так як на ці святкування до Львова приїхав прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, організувати зустріч із ним або його заступниками. За сприяння заступника голова ЛОДА Андрія Корната організатори протестної акції, і серед них Роман Богун, зустрілись із помічником прем’єр-міністра Сергієм Кравченко. Вони передали йому свої вимоги, серед яких основна – відмінити постанову №1210, яка зменшує виплати учасникам та ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Тепер вони чекатимуть 5 днів на відповідь урядовця, від якої і залежатимуть подальші кроки протестувальників.

  Хоча, на думку Романа Богуна, продовжувати акцію у Львові, вже немає потреби, тому що вони змогли вирішити кілька важливих питань, які були саме в компетенції обласних чиновників: виділили кошти на медикаменти, скерували на лікування хворих ліквідаторів, домовились про будівництво пам’ятника в Сокалі. Відтепер, якщо розпочнеться всеукраїнська акції, до неї долучиться і сокальська районна організація «Союз Чорнобиль Сокальщини».

  За словами Романа Богуна 20 серпня в Києві, під стінами Кабінету Міністрів, проходила одноденна всеукраїнська акція чорнобильських організації, яка висунула аналогічні вимоги представникам уряду і дала 10 днів для того, щоб були прийняті відповідні рішення. Якщо ж не буде жодної реакції, після цього розпочнеться безстрокова всеукраїнська акція протесту. За словами Романа Богуна, представники чорнобильських організації з кожної області щотижня будуть чергувати в Києві, під стінами Кабінету Міністрів.

  Радіо "Сокаль"

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  09:15, 4 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464