** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::02.09.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

2 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Впродовж літа сокальські правоохоронці розшукали 5 дітей які самовільно пішли з дому

Впродовж літа з настанням канікул і до 1 вересня на території Сокальського району проводився комплекс загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Літо – 2015».

В їх рамках працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Сокальської РВ ГУ МВСУ у Львівській області було прочитано 16 лекції в дитячих пришкільних таборах та ОЛК «Ровесник» на правову тематику, проведено 23 рейди по Сокалю та населених пунктах району.

Як повідомила радіо «Сокаль» начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей, майор міліції Ірина Мроць, в результаті вони зафіксували 3 факти вживання неповнолітніми особами алкогольних напоїв і як наслідок діти отримали алкогольне отруєння. Батьків неповнолітніх було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Окрім того до адмінвідповідальності було притягнуто 12 батьків за невиконання своїх обов’язків щодо виховання та навчання своїх дітей, 1 дорослого за вчинення насильства в сім’ї та 2 неповнолітніх за вчинення дрібного хуліганства. Паралельно під час проведення профілактичних заходів було розшукано 5 підлітків, які самовільно прокинули свої домівки.

Також в перші дні навчального року на території Сокальського району з метою попередження дитячого травматизму проводиться комплекс профілактичних заходів «Увага, Діти на дорозі» його мета – підвищення інформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод. 

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:53, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567