** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.09.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Хоробрівська сільська рада отримала нову сміттєзбиральну машину

Новий сучасний сміттєзбиральний автомобіль отримала Хоробрівська сільська рада завдяки участі в програмі транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», в рамках якої реалізовувався проект, який називався «Покращення стану довкілля і якості життя мешканців прикордонних одиниць самоврядування Долгобичув і Хоробрів шляхом вдосконалення систем накопичення, зберігання і сортування відходів.»  Кінцевою метою даного проекту і стало придбання автомобіля сміттєвоза для Хоробрівської сільської ради.

Як відомо в Сокальському районі є велика проблема із вивезення твердих побутових відходів. По – перше на наших теренах є лише 2 сміттєзвалища, одне з яких належить місту обласного підпорядкування Червонограду. Тому селам району, навіть і немає де толком вивозити сміття. Водночас у сільських населених пунктах майже не проводиться організований вивіз твердих побутових відходів, тож їх мешканці скидають сміття куди кому заманеться, створюючи стихійні сміттєзвалищ. Тому, як зазначив Володимир Сава, їх мета збирати сміття не лише в своїй сільській раді, а з навколишніх сіл і це трохи сприятиме вирішенню проблеми.

До речі в самому Хороброві вже кілька років проходить збір твердих побутових відходів, але відтепер новий транспорт дозволить залучати до цієї роботи і інші населення пункти і це сприятиму збереженню ладу та порядку в регіоні і навіть може привабити потенційних інвесторів.

Проект «Покращення стану довкілля і якості життя мешканців прикордонних територій» реалізовувався з польського боку гміною Долгобичув. Однією із важливих умов такого співробітництва було спів фінансування. Зокрема український партнер – Хоробрівська сільська рада внесла 10% від вартості сміттєзбиральної машини.

В рамках цієї ж програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь-Україна» Хоробрівська сільська рада реалізовувала ще один проект, який вже на завершення. Його кінцевою метою стане нова відремонтована дорога в селі Угринів.


Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:02, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567