** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::04.09.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

4 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

Майже 600 випускників з вищою освітою звернулись в районний центр зайнятості в пошуках роботи

За 8 місяців 2015 року в Сокальський центр зайнятості у пошуках роботи звернулось 907  безробітних, а загалом скористались послугами біржі праці 1 тисяча 485 осіб. Станом на 1 вересня на обліку в районному центрі зайнятості перебуває 579 безробітних, що лише на 2 більше ніж з початку 2015 року.

За звітній період 1 тисяча 245 безробітних були працевлаштовані. Як повідомив радіо «Сокаль» директор Сокальського районного центру зайнятості Віктор Лащук, в основному люди були скеровані на підприємства меблевої промисловості: «Сокме», «Ромкар», «Софос», а також «Датський текстиль» та «Клінгспор».

З тих громадян, які стоять на обліку – 268 молодь за 35 років, жінок – 359. Майже 600 випускників з вищою освітою теж звернулись в центр зайнятості в пошуках роботи. 357 – випускники професійно-технічних навчальних закладів. Серед таких спеціалістів, якім складно працевлаштуватись на наших теренах – це економісти, юристи, вчителі початкових класів, екологи та інші гуманітарії. Натомість є в районній біржі праці такі вакансії, як швачки, продавці та бармени.

Також 14 безробітних скористались можливість отримати одноразову виплату з безробіття та започаткувати власну справа. До речі, серед них 5 – це демобілізовані учасники АТО. Ще 9 осіб цієї категорії також стоять на обліку, як безробітні.

 За даними Віктора Лащука, 3 підприємства району подали до них інформацію про майбутні звільнення працівників. Це ОЛК «Ровесник» - 25 чоловік, шахта «Зарічна» та управління Держземагенства в Сокальському районі – 18 чоловік.  

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:02, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567