** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.09.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

23 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

  
кримінал

 • Увага! Телефонні шахраї...
 • Увага! Телефонні шахраї...

  Увага! Телефонні шахраї...

  Днями до керівника ТРК «Сокаль» Миколи Паська на мобільний телефон подзвонив, як він представився - координатор програми «Захисти країну» і попросив матеріально посприяти в екіпіруванні вояків новозформованого добровольчого батальйону «Шторм». Здавалося б в сьогоднішній ситуації справа благородна і потрібна, проте наполегливість молодого чоловіка була такою, що, мяко кажучи, нас насторожила.

  Чоловік в доволі наполегливій формі розповідав, що гроші потрібно як найшвидше переказати солдатам-добровольцям, сума чи мала близько 4 тисяч гривень, а в загальному їм не вистарчало 30 тисяч... Ці кошти вони нібито віддадуть в батальйон, який за кілька тижнів вирушає в зону ведення АТО під Маріуполь.

  В щирості волонтера, не було якогось сумніву. Натомість, ні емейлу ні якоїсь іншої інформації щодо організації «Щирі серця» чи проекту «Захисти країну», які він назвав керівнику ТРК Сокаль, навіть з глобальної мережі Інтернет, отримати так і не вдалося! А тим паче додзвонитися за тими номерами, які виставленні в соц-мережі. Після цього ми спробували розшукати будь-які організації, що діють на теренах Бердянська і хто збирає кошти для учасників АТО і на допомогу армії. Зрештою зв’язались із місцевою тележурналісткою. І тут, як кажуть, без коментарів!

  Як пояснила колега дійсно волонтери Бердянська і Запорізької області ведуть активну роботу, але в даному випадку вони роблять це прозоро - через соцмережі, блоги, сторінки в Інтернеті і ніхто на окремих людей не виходить, не телефонує, більш того, не називають жодних сум, які потрібно внести. Звісно ж, ми також поцікавились і щодо самого підрозділу «Шторм» на який начебто збирали кошти так звані псевдоволонтери... Що з того вийшло можете прослухати на нашій сторінці у звуковому файлі… 

  Радіо "Сокаль"

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  10:22, 17 червня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567