** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.09.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

23 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Заходи з енергоефективності - тема сьогодення
 • Заходи з енергоефективності - тема сьогодення

  Заходи з енергоефективності - тема сьогодення

  23 вересня в Сокальській райдержадміністрації відбувся семінар на тему «Державна підтримка термомодернізації житлових будівель в Україні: умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів». У ньому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Анатолій Василишин, голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови районної ради Володимир Чуб, голови місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій району, представники фінансових установ та регіональних компаній, які є виробниками енергоефективного обладнання. Учасники семінару обговорили питання про державну підтримку утеплення житлових будівель в Україні: умови та перспективи, досвід та умови кредитування банками заходів з утеплення будинків та сучасні енергоефективні технології (обладнання). Заступник голови райдержадміністрації Анатолій Василишин зазначив, що Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 року №231 «Про внесення змін до постанови КМУ від 1 березня 2010 року № 243» передбачено часткову компенсацію вартості енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів, залучених в уповноважених банках на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

  Заступник голови районної ради Володимир Чуб проінформував, що, з метою стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, фізичних осіб до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, Урядом запроваджено державну програму утеплення. Відповідно до Програми передбачено компенсацію для населення (з Державного бюджету) у розмірі від 20 до 40 % тіла кредиту на утеплення. З травня цього року програму державної підтримки поширено на утеплення приватних і багатоквартирних будинків. Передбачається такі розміри компенсації: 30% на енергоефективні матеріали для фізичних осіб на заходи в індивідуальних будинків або окремих квартирах; 40% на енергоефективні матеріали для ОСББ та ЖБК на загальнобудинкові заходи. На реалізацію таких механізмів для населення у 2015 році передбачено 344 млн. грн. Це цільові європейські кошти, які можуть використовуватись лише для енергоефективних заходів. Компенсація відбуватиметься через АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк, АТ «Укрексімбанк», які беруть участь у програмі. В серпні цього року Урядом прийнято рішення щодо збільшення граничних розмірів відшкодувань, а також компенсація для отримувачів субсидій на комунальні послуги у розмірі 70%. Компенсація надається виключно на енергоефективне обладнання та матеріали.

  Роботи із впровадженню цих заходів не підлягають відшкодуванню. Планується, що цей перелік буде поступово розширюватись. Докладніше щодо переліку можна дізнатись на гарячій лінії Держенергоефективності (044-292-32-57) та у відділеннях банків.

  В ході семінару представники АТ«ОЩАДБАНК» та «Укргазбанк» детально ознайомили присутніх з умовами кредитування заходів з утеплення будинків та відповіли на численні запитання.

  З сучасними енергоефективними технологіями (обладнаннями) присутніх ознайомив регіональниий представник компанії «ХЕНКЕЛЬ» (заходи енергозбереження шляхом утеплення будинків) та представник продавця енергоефективного обладнання та матеріалів «ЕПІЦЕНТР».

  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  09:45, 22 червня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567