** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.09.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

23 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Цікаві зустрічі проходили в Сокалі із нашими партнерами з Польщі.
 • Цікаві зустрічі проходили в Сокалі із нашими партнерами з Польщі.

  Цікаві зустрічі проходили в Сокалі із нашими партнерами з Польщі.

  Дякую колегам з м.Червонограда та м.Соснівки.

  За ініціативи ГО Сокальська Агенція, БФ "Фонд розвитку м.Червонограда", БФ "Еко-милосердя" (Соснівка) у п»ятницю 18.09.2015 року в приміщенні Сокальського районного центру зайнятості відбулася зустріч громадських організацій із України та Польщі. Представники громадських організацій долучитися до робочої зустрічі для громадських організацій прикордоння. Транскордонна зустріч відбулася за участі польських партнерів із Томашова представниками Agencji Rozwoju Roztoczaта та Stowarzyseniem «Czajnia». На якій були присутні 26 - громадських організацій з України та 10 – ть організацій із Польщі

  Як відзначили польські колеги для деяких з них це були нові контакти із українськими організаціями, оскільки вони вперше побували в Україні. Наші польські партнери були приємно вражені такою кількістю молодих людей, активістів які були присутні на зустрічах в Сокалі чи Жовкві.

  Перша така зустріч проходила в Польщі(Томашів), а наступні з 18 вересня ц.р проходили в містах прикордоння зокрема в м.Сокаль, м.Соснівка, м.Жовква, м.Кам»янка-Бузька.

  Основною метою проведення таких зустрічей є активізація транскордонного співробітництва на прикордонних територіях західних регіонів України, налагодження контактів між українськими та польськими організаціями, проведення галузевих панельних дискусій спільно із представниками міжнародних фондів, експертами, підвищення рівня інституційної спроможності організацій в т.ч. щодо підготовки транскордонних проектів, фандрейзингу ін.

  За останні декілька років з»явилося чимало нових організацій які почали займатися соціальними проектами, зокрема підтримкою сімей воїнів АТО, допомогою для їх дітей ін. Усі згодилися із тим, що ГО в містечках та селех можуть впроваджувати на багато більше проектів, проте відсутність системного фінансування не дає можливості стабільно розвиватися та і відповідно виконувати завдання що передбачені в статуті.

  Нам принципово залежить на тому аби ГО які є в регіоні, були активними, аби громадські організації вміли працювати один з одним і не конкурували. Важливо щоб була налагоджена партнерська співпраця на рівні малих міст, сіл. Ми повинні розуміти проблеми один одного і вміти спільно їх вирішувати, тоді буде успіх, тоді ми будемо впливовими і потрібними в громадах.

  Маємо чимало цікавих ідей із якими поділимося із усіма.

  Ганна Костюк
  Сокальська АРР

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  10:55, 17 червня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567