** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.09.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

30 вересень 2015 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • В Сокальському районі створять консультативно-дорадчу комісію щодо будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців.
 • В Сокальському районі створять консультативно-дорадчу комісію щодо будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців.

  В Сокальському районі створять консультативно-дорадчу комісію щодо будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців.

  30 вересня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Анатолій Василишин провів нараду з питання визначення механізму виділення коштів на придбання житла для сімей військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО. Зазначалося, що на даний час в район з державного бюджету вже поступили кошти на придбання двох квартир для цієї категорії сімей. В ході наради було вирішено: створити районну консультативно-дорадчу комісію щодо будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов; 5 жовтня провести перше засідання вищезгаданої комісії.

  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  09:46, 17 червня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567