** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::13.08.2015


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

13 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

  
спорт

За здоровий спосіб життя - «Народне слово»

 • За здоровий спосіб життя - «Народне слово»
 • За здоровий спосіб життя - «Народне слово»

  Сьогодні велосипед – це перш за все, екологічний вид транспорту, який корисний не лише для довкілля, а й для здоров’я людини. Нині він стає популярним серед українців, які є активними учасниками багатьох міжнародних велогонок та веломарафонів.

  1 липня відкрився піший перехід на кордоні з Польщею в с. Угринів, де сокальські велоспортсмени зустрілись з польськими колегами, серед них був і бургомістр Грубешова пан Томаш Зайонц, з яким велоспортсмени ГО «Народне слово» домовились про спортивну та культурну співпрацю. Як результат в липні відбулись три велогонки у Польщі, де наші спортсмени завоювали 10 медалів і сімнадцять кубків.

  Для участі у змаганнях ГО «Нaродне слово» запросило 18 велосипедистів з Дрогобича, Львова, Жовкви, Червонограда, Сокаля, віком від 14 до 70 років. Зокрема, Сокаль представляли – Володимир Дробіт, Олесь Сусол, Олена Сусол. Жовкву – Роман Сильвестров, Олександр Кривич, Олег Канака. Червоноград – Святослав Голінчак, Олександр Зуєв, Юрій Сусол, Любомир Мудрий, Львів – Валерій Романєнко, Святослав Шимко, Святослав Паращук. Польську сторону презентували велосипедисти з Грубешова, Томашова, Любліна, Варшави, Кракова, Росточе, Парчув.

  5 липня відбулася перша гонка на час 17 км – третій Гранд Прікс Грубешув за маршрутом Зосін-Грубешув. Наші спортсмени завоювали шість медалей: по дві золоті, срібні, бронзові.

  Друга гонка стартувала 11-12 липня в Любартовському повіті м. Міхов та с. Сернікі, де змагалися юніори в груповій гонці на дистанції 87 км та 96 км. Українські спортсмени двоколісного транспорту показали хороші результати – дві срібні та дві бронзові медалі, а також кубок за другий командний результат.

  Третя гонка відбулась 19 липня в місті Грубешув – це Огульнопольські заводи колярські командна їзда на час. Наші команди завоювали шістнадцять кубків за перші, другі і треті результати та друге місце в загальному командному заліку. Це свідчить про те, що є спортивний потенціал та дух на Сокальщині.

  Велика подяка українським прикордонникам та начальнику застави Дмитру Цюху, які забезпечили спортсменам швидкий перетин кордону. Можливо, з їхньої легкої руки ми й отримали такі гарні результати на змаганнях. Також хочеться подякувати бургомістру Грубешува п. Томашу Зайонцу та велоклубу «Грубешів на роверах» п. Ромашко за теплий і гарний прийом української команди.

 • За здоровий спосіб життя - «Народне слово»
 • За здоровий спосіб життя - «Народне слово»

  Громадська організація «Народне слово», одним з напрямків діяльності якої є розвиток велоспорту, туризму на Сокальщині, прагне відродити спортивну школу «Буг», яка колись була у смт. Жвирка. Підтримують їхній задум мешканці Сокаля, а також директор спортивної школи «Буг» Василь Сидор, отець Ярослав Валюх з катедрального собору св. ап. Петра і Павла (м. Сокаль) та голова районної ради Ігор Дацюк. Останній схвалив пропозицію ГО «Народне слово» створити секцію велосипедного спорту та туризму на стадіоні «Сокіл», що сприятиме розвитку велоспорту та туризму на Сокальщині, приверне увагу людей до активної форми відпочинку. Велике спасибі за підтримку ГО «Народне слово» та відродження велоспорту на Сокальщині, пропаганду здорового способу життя й ДП «Датський текстиль», зокрема директору Йоргену Седерхолму та його заступнику Ігорю Трісці.

  Подорожуючи на велосипедах, можна мандрувати не лише Україною, а й за кордоном, побувати у багатьох містах, ознайомитися з їх історико-архітектурними пам’ятками, культурою, звичаями та традиціями. З цією метою ГО «Народне слово» спільно з благодійними фондами «Еко-милосердя» і «Надбужжя» організовують дитячий веломарафон «Діти за мир та європейську інтеграцію України», який стартував 7 серпня і фінішує 30 серпня в Сокалі. Велике спасибі голові Сокальської районної ради Ігорю Дацюку, який доклав чимало зусиль, щоб відбувся цей марафон, посприяв виготовити візи для його учасників.

  Проект представляє собою спортивно-туристичний та благодійний захід для дітей віком 14-18 років. 10 велосипедистів – 8 дітей та 2 дорослих – протягом 23 днів здійснять подорож з українського містечка на березі річки Західний Буг – Сокаля – до польського міста Освенцім (відстань 1245 км).

  Мета акції – організувати літній відпочинок та оздоровлення дітей, виховувати у них патріотизм та найкращі людські якості, привити любов до здорового способу життя, налагодити зв’язки з молоддю сусідньої Польщі та показати європейські стандаpти життя, а також привернути увагу української та європейської громадськості до процесу інтеграції України та необхідності миру для Європи. Під час маршруту учасники веломарафону зустрічатимуться зі своїми ровесниками, представниками влади та громадських організацій. Діти відвідають державний музей «Аушвіц – Біркенау», який є всесвітньо відомим символом війни. А в м. Затор, що поруч, вони побували у найбільшому в Польщі розважальному містечку «Заторленд» – символі миру і щасливого дитинства. Учасники веломарафону зможуть також ознайомитися з багатьма іншими об’єктами туристичної інфраструктури сусідньої держави.

  Віримо, що велосипедний спорт і туризм відновить своє життя в Сокалі.

  Підготував Олег ЧЕПІЛЬ, заступник голови громадської організації «Народне слово».

  Голос з-над Бугу

  Газета
  "Голос з-над Бугу"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  17:07, 9 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464