** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::03.10.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

3 жовтень 2016 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • В Опільську відбулась нарада з питань легалізації найманої робочої сили
 • В Опільську відбулась нарада з питань легалізації найманої робочої сили

  В Опільську відбулась нарада з питань легалізації найманої робочої сили

  В Опільському Народному домі відбулася виїзна робоча нарада з питань наповнення бюджету місцевих рад, легалізації найманої робочої сили, на яку запросили Телязького, Савчинського та Опільського сільських голів, керівників суб’єктів господарювання, що функціонують на цих територіях.

  Начальник відділу економіки Сокальської РДА Наталія Лагода зазначила, що усі присутні на нараді є суб’єктами, які приймають активну участь у виконанні бюджету кожної територіальної громади. Доповідач торкнулась багатьох наболілих питань, зокрема вела мову про неофіційне працевлаштування робітників, яке в майбутньому повертається чималим злом для працівників, бо вони не можуть претендувати на добру пенсію чи отримати соціальні виплати. Навела чимало таких випадків, і наголосила, що відповідно до законодавства заробітна плата не повинна бути менша встановленого рівня, тобто нижче мінімальної заробітної плати.

  Далі присутні слухали начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталію Жолудєву, яка поінформувала про стан надходження платежів до бюджетів вищезгаданих сільських рад. Посадовець зазначила, що важливою складовою доходів місцевих бюджетів є надходження від сплати акцизного податку, плати на землю, в т.ч. орендної плати, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки тощо. Наталія Жолудєва акцентувала увагу присутніх на повноті та своєчасності сплати податків до місцевих бюджетів. Зазначила, що питання сплати податків перебуває на постійному контролі у фіскальній службі.

  Очільник Сокальського відділення Червоноградськогої ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надала ґрунтовні відповіді на запитання присутніх.

  Радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  17:24, 19 липня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567