** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.10.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

10 жовтень 2016 року

Пошук в новинах   

  
Життєві історії

Дивовижна жінка - Тамара Олексіївна Богуненко

Хочу розповісти про дивовижну жінку - турботливу матусю, сестру, люблячу бабусю, вірну подругу - Тамару Олексіївну Богуненко. Вона завжди привітна, напрочуд гарна, розумна, щедра, чуйна. Її щира усмішка може розтопити кригу, а мудра порада завжди наведе на правильний шлях. Пані Тамара здатна своїм лагідним поглядом дати людям надію на краще.

Дитинство Тамари було важким, як і мільйонів інших дітей, народжених у передвоєнні роки. Але це не зламало, а лише загартувало її. Ще змалечку вона "лікувала" ляльок, ведмедиків, котиків, песиків, а потім доглядала за молодшими сестрами і братами. І тому стала справжньою сестрою милосердя.

Зовсім юною, у неповних 18 років, пішла за надійним чоловіком, військовим, Віктором Федоровичем Богуненком. Це саме про таких говорять: "За ним - як за кам`яною стіною". У радості та труднощах нелегкого військового життя крокувала поряд із чоловіком. Де б не закидала їх доля, навіть і за межі України, завжди віддана жінка створювала затишне й охайне гніздечко, тому що була і є справжньою берегинею домашнього вогнища, бо за що береться - усе їй вдається. У любові та вірності у них народилося двоє чудових розумних діточок - Володимир і Наталія. Доброта та лагідність матусі, строгість і вимогливість батька допомагали їм у вихованні дітей. До речі, син пішов татовим шляхом, а донечка обрала спеціальність економіста. Має подружжя хорошу невістку Наталію та двох чарівних онучок - Ольгу та Тетяну.

Пройшовши дворічні медичні курси в м. Балта Одеської області, п. Тамара працювала в лікарнях медсестрою. Після повернення в рідний Сокаль вона довгий час була головною сестрою в ЦРЛ. Понад усе вона цінувала та цінує в людях відповідальність, порядність, чесність, охайність. І тому саме цього вимагала від своїх підлеглих. Після досягнення пенсійного віку продовжувала працювати на керівній посаді, а потім перейшла працювати у фізкабінет, де поставила на ноги дуже багато вдячних пацієнтів.

Немов ті голуб`ята, живе подружжя у злагоді більше 60 років. До такої жінки неможливо бути байдужим, так само, як і вона небайдужа до чужого болю та страждання.

Тетяна Конарська.
м. Сокаль.

Голос з-над Бугу

Газета
"Голос з-над Бугу"

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:42, 21 травня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567