** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::10.10.2016


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

10 жовтень 2016 року

Пошук в новинах   

  
Життєві історії

 • різьбяр Володимир Заремба
 • різьбяр Володимир Заремба

  Лікує природа, яку сотворив Творець

  У селі Велике різьбяра Володимира Зарембу (на знімку) знає кожен. Він майже півстоліття займається художньою обробкою дерева. Митець є членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслуженим працівником культури України. Автор дарує дереву нове життя. Його роботи експонувалися на декількох виставках у Києві, Донецьку,  Катовіце (Польща). Одну з його робіт, яка еспонувалася на виставці у Києві, закупило Міністерство культури України. У автора є багато дипломів, зокрема, він отримав перше місце на обласному конкурсі різьбярів по дереву "Львівська слава". А ще пан Володимир - цікава особистість, в якій переплітається творча натура з душею філософа та цілителя. Він бережно ставиться до природи і каже, що ліки у нас під ногами. Їх створила сама природа.

  Народний умілець у свої 82 роки веде активний спосіб життя. Незважаючи на поважний вік, залюбки їздить на велосипеді до Сокаля та в рідне село Стоянів. А це чимала віддаль.

  Спілкуватися з В. Зарембою велика приємність, він добра, мудра людина, охоче ділиться секретами здоров`я та довголіття.

  Володимир Заремба розповів, що його від нездужання рятує спеціальне лікувально-дозуюче голодування. Якось до нього потрапила книга професора Ю. С. Ніколаєва "Голодание ради здоровья", яка врятувала йому життя. На той час його "обсіли" болячки з усіх сторін, лікарі були безсилі йому допомогти, тож чоловік вирішив на собі випробувати метод лікувального голодування з розвантажувально-дієтичною терапією, яка описана у цій книжці, що перевернула його уявлення про лікування та харчування. Чоловік голодував 17 днів. Перші дні було важко, а потім голод відступив. Він не їв нічого, лише пив дистильовану воду, як описується у книжці. І сталося диво: організм зцілився, помолодів, де й взялося бажання жити та працювати. Це неабияк його зацікавило і він спробував лікувати ту чи іншу недугу голодом. Імунну систему підсилював старими, перевіреними ще нашими пращурами, корисними ліками, які дарує нам Божа комаха, - медом, прополісом та пилком.

  І ось з цього часу Володимир Федорович дотримується розвантажувально-дієтичної терапії. Тепер при ознаках перших недомагань, одразу голодує. До того, чим важче захворювання, тим більший час голодування (від 1 до 3 днів). Нині він не вживає жодних медикаментів.

  В чому полягає метод лікувального дозуючого голодування? Це цілковите очищення організму від шлаків, що відновлює і укріпляє захисні сили організму, накопичені нашими предками. Він зауважує, що у людини є великий внутрішній резерв сили. Згадаймо вченого Піфагора, який також постив 40 днів, щоб успішно скласти екзамени в Александріївський університет. Він вважав, що це покращує творчі та розумові здібності. Стільки ж голодував Ісус Христос у пустелі перед Нагірною проповіддю. Чимало художників постили, щоб намалювати картини, які нині стали шедеврами, а ікони - чудотворними. "Насправді я не відкриваю нічого нового, а лише нагадую, як і чим впродовж віків лікувалися наші пращури. Це - раціональне харчування, короткотривалі голодування та пости, очищення організму, лікування продуктами бджільництва, які були відомі українцям ще з давніх-давен. Довкола нас багато лікарських рослин, якими можна лікувати найнебезпечніші хвороби. Голодування та медопродукти разом здатні творити дива", - каже дід Володимир. І додає, що його болить серце за молоде покоління, яке народжується все кволішим. Адже хто колись чув, щоб діти вмирали на уроці фізкультури. А тепер є такі непоодинокі випадки. І це просто в голові не вкладається. Адже наша влада на всіх рівнях рекламує, що діти - наше майбутнє. На жаль, це лише на словах. Нині майже щоденно на кожному каналі показують смертельно хворих дітей, яким терміново потрібні операції за кордоном. Батьки у відчаї, сподіваються на чудо та добрих людей. Це свідчить, що обкрадена, корумпована держава вже не у змозі забезпечити своїм громадянам якісне медичне обслуговування. Лікарів нині задушила корумпована комерційна медицина. Вони часто в ненормальних умовах, за жебрацьку оплату стараються лікувати хворих. Академік Микола Амосов казав: "Нашій медицині потрібні хворі люди!" Очевидно, щоб на тому заробляти. Видно, що й нашій владі хочеться, щоб росло кволе, безвільне покоління, щоб легше було ним керувати! Україна займає ганебне місце по охороні здоров`я серед цивілізованих країн. У нас змінюють міністрів охорони здоров`я, проте нічого не змінюється у медичній галузі. І це дивує, бо Україна славилась і славиться лікарями від Бога! Але всупереч здоровому глузду і реаліям життя, у нас все-таки є добрі лікарі. Чимало з них на передовій рятують життя українським воякам на фронті. І за це їм низький уклін.

  Є мудре народне прислів`я "Бог створив людину, щоб жити, а чорт, щоб її вбити". Наукою давно доведено, що зашлакований шкідливою їжою організм "нудить світом" і шукає миттєвої насолоди у згубних звичках, які його вбивають. Це є першопричиною різних хвороб, веде до наркоманії, алкоголізму, а в подальшому - злочинності.

  Ослаблений брудним довкілля і шкідливими звичками організм батьків, народжує духовно і фізично хворе потомство. І нині потрібно уже бити на сполох, бо вироджується нація.

  Щоб мати здорових дітей, майбутнім батькам перед зачаттям потрібно духовно очистити та укріпити його розвантажувально-дієтичною терапією (РДТ). Ще до наших часів в багатьох народів світу, і у наших предків також, був культ здорового зачаття: майбутні батьки очищалися, ходили на прощу в монастирі. Наприклад, в Індії є храм здорового зачаття, куди подружжя йде на прощу.

  На думку співрозмовника, для того щоб наша медицина вийшла з глухого кута, потрібно зняти диктатуру та монополію в методах лікування, перестати на телеканалах зомбувати населення дорогими "чудо-пігулками". Створити сприятливі умови для творчої праці талановитих лікарів, народних цілителів, якими завжди славилась Україна. Вести профілактику захворювань, а не лікувати уже задавнену хворобу дорогими та малоефективними препаратами, які одне лікують, інше - калічать. За нинішнього безгрошів`я громадян, це є злочином. Просто вдумайтесь, як лікуватися пересічному громадянину, коли він має мінімальну пенсію чи зарплату? Йому грошей вистачить лише на один-два походи в аптеку. А що далі, за що жити?! Однак не варто падати у відчай. Можна вернутися до рослин, якими споконвіків лікувалися українці. Думаю, варто на радіо та телебаченні більше розповідати про народні методи лікування, які є недорогі та ефективні.

  У наш нелегкий час здоров`я кожному не вистачає. Володимир Заремба радить не поспішати одразу до аптеки, а прислухатись уважно до свого організму. Допомогти йому за законами Природи. Ще Гіппократ говорив, що мудрість знаходиться в тому, щоб пізнати все те, що створено природою. Вважає, що не можна мовчати, коли ти можеш допомогти іншим.

  У селі до п. Заремби знайомі та односельці звертаються з різними болячками, називають його дідом Володимиром. Він охоче допомагає їм позбутися недуги. У нього є послідовники та однодумці. Це - С. Кушнерик, Ю. Яцинич, В. Герус, В. Муха, які кажуть, що багато років оздо-ровлюються і лікуються розвантажувально-дієтичною терапією (РДТ). Цей метод професійно описаний в книзі Ю. С. Ніколаєва "Голодание ради здоровья", яку можна знайти в Інтернеті. Це в принципі той же піст, яким оздоровлювались наші мудрі предки, тільки вдосконалений, і тому більш ефективний в нашому "брудному" сьогоденні. Наша багаторічна практика профілактики і лікування багатьох недуг не залишає ніяких сумнівів, що цей метод немає собі рівних щодо радикального очищення організму. А що очищає - оздоровлює! По простоті, швидкості та ефективності цей метод також немає собі рівних, особливо, коли у людини назбирується цілий "букет" хвороб, лікування однієї недуги ускладнює іншу або ж у пацієнта непереносимість до медикаментів чи просто немає грошей на дороге лікування.

  Ось деякі рецепти від п. Володимира, які неодноразово перевірив на собі та знайомих. Він переконаний, що грип мине, коли голодувати чотири дні, а запалення легенів - за шість днів. Якщо 20 днів попостити, то можна побороти болі у нирках, високий тиск, алергію. Пневмонію чи інші ускладнення після грипу він вилікував за 4 днів голодування. За 30 днів можна "забутися" про низький тиск чи панкреатит, 20 - позбутися наростів в паху, 10 - вилікуватися від гепатиту. Добре загоює рани корінь живокосту та лисячий жир для зовнішнього застосування. Щоб вилікувати виразки шлунка та хвороби горла, потрібно пити живокіст з молоком до одужання. Цілюща мазь з живокосту за чотири дні забере синці від ударів. Єдине застереження: лікарство потрібно щодень готувати свіже, бо воно скисає у холодильнику.

  Володимир Заремба наголошує, що не варто забувати про просте і доступне для кожного лікування прополісом. Наприклад, вдихаючи через трубочку його порошок, можна вилікувати пневмонію. Гайморит радить лікувати простим способом: поставити на переносицю тепловий компрес, а потім закапати в ніс декілька крапель водної настойки прополісу.

  Звичайно, як і кожне лікування, роздільно-дієтичну терапію, треба проводити грамотно і акуратно, як описано в книжці, інакше не минути проблем. І перше, ніж голодувати, порадитись з лікарем та оздоровлюватися під його наглядом. Крім того, дуже важливо вийти правильно з голодування, суворо дотримуючись рекомендацій, які подає професор Ніколаєв у книзі. Саме на цьому етапі оздоровлення хворі допускають найбільше помилок, які згодом використовують недруги для критики лікувального голодування. Важливо також й надалі дотримуватись дієти, щоб надмірне споживання жирної чи м`ясної їжі, кулінарних витребеньок не завдало шкоди організму.

  В. Заремба та його послідовники переконані, що широке застосування цього методу на практиці зможе радикально покращити нашу медицину, зекономити великі кошти, які краще виділити на гідну оплату лікарям та безкоштовне лікування. Вони надіються, що здоровий глузд переможе. Адже життя прекрасне, не треба його вкорочувати та спотворювати.

  Кого зацікавив цей метод оздоровлення, можуть зателефонувати Володимирові Зарембі на номер 0679481182 з 19.00 год. до 20.00 год. і розповісти на сторінках газети про результати лікування, щоб цим ефективним метод скориста-лися для оздоровлення інші.

  Любов ПУЗИЧ.
  Фото автора.

  Голос з-над Бугу

  Газета
  "Голос з-над Бугу"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  03:50, 30 травня 2024 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567