** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.01.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

25 січень 2017 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Звітував народний депутат України Олег Мусій
 • Звітував народний депутат України Олег Мусій

  Звітував народний депутат України

  У понеділок, 23 січня, у сесійній залі Сокальської районної ради з публічним звітом про проведену в 2016 році роботу виступив народний депутат України Олег Мусій.  Розпочав з того, що вважає неправильним існуючий регламен парламенту, а саме що депутат працює лише один тиждень на місяць у Верховній раді. Також зазначив, що належить до тих депутатів, котрі регулярно ходять на роботу і при кожній можливості старається виступити з трибуни ВР.

  Спочатку народний обранець розповів про свою діяльність у минулому році.

  Законотворча діяльність.

  За 2016 рік  було подано 38 законопроектів і 14 проектів постанов ВР. Загалом це 52 законотворчих акти за підписом нардепа. До 6 законопроектів було подано поправки до другого читання, половину з яких було враховано. За два роки діяльності представником району у парламенті було подано 100 законопроектів, 11 з яких стали законами України. Найголовніші і основні законопроекти стосуюються фаху нардепа - охорони здоров`я.

  Депутатські звернення і запити

  Депутатські запити зачитуються з трибуни ВР або зачитуються головуючим чи заступниками  і вони мають офіційний характер, публікуються на сайті ВР і, як правило, на них реагують набагато серйозніше. За даний період було внесено 31 депутатський запит. На деяких з них нардеп  зупинився детальніше, пояснивши їх ефективність. Так, минулого року у приймальню народного депутата  звернулась велика кількість людей щодо неправомірності дій Львівгазбуту. Кількість звернень громадян була дуже велика, тому це вилолось в форму депутатського запиту. Виявилось, що єдина установа в Україні ВАТ "Львівгаз" намагалася нажитися черговий раз, в тому числі і на наших краянах. Вони для перевірки знімали лічильники, а потім заставляли людей за свій кошт купувати новий лічильник і встановлювати. Відповідно до депутатського запиту Антимонопольний комітет визнав, що це було порушення прав споживачів і усі люди, котрі писали звернення до народного обранця, отримали лічильники за рахунок Львівгазу. Серед запитів, котрі були озвучені з трибуни ВР був і запит щодо захисту шахтарів, котрі не могли оформити свою інвалідність. В результаті було внесено зміни в постанову кабміну і дану процедуру оформлення спростили.

  Субвенції

  З держбюджету  було виділено 9млн. 580 тис.грн.  на 48 об`єктів. А згодом ще додатково 2 млн. Олег Мусій повідомив, що з них майже 4 млн. грн.  було втрачено. Кошти, котрі виділялись на ремонт дороги сіл Тартакова і Переспи, були повернені в державний бюджет. Нардеп заявив, що так слалося через дії чи навіть бездіяльність  голови обладміністрації і відповідно райдержадміністрації. Загалом майже усі маленькі об`єкти були завершені. З цього приводу парламентарій поділився думкою, що можливо варто не так "вибивати" гроші на великі об`єкти, які не завжди вдається завершити, як на маленькі.

  Користуючись нагодою, що у залі були присутні міський голова м.Сокаля, голова районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації, їхні заступники і депутати, Олег Мусій  звернувся з прохання в місячний термін  подати перелік об’єктів, які потребують коштів на 2017 р.

  Робота приймальні

  За минулий рік у приймальню народного депутата звернулась 1161 людина, з яких - 476 були особисто прийняті нардепом. Зі звернень громадян було підготовлено два депутатські запити.

  А далі перейшли до запитань. Говорили про все: ситуацію в парламенті та  країні загалом, про проблеми району та особисті проблеми громадян. Багато говорили про можливість перевиборів і чи змінять вони щось. На думку нардепа, "цей скад ВР  себе вичерпав", перевибори необхідні, проте кардинальних змін не варто очікувати. Та завдяки перевидорам один раз, другий, третій ... вдасться відсіяти багатьох і тоді, років через 10, можливо нарешті прийдуть до влади люди, котрі насправді захочуть змін і робитимуть для цього усе.  Також розповів про виступи на різних телеканалах, зазначивши, що на провладних каналах він небажаний гість, а на цих показують виступи без цензури.

  Люди питали чому останнім часом значну частину державних служб переносять в Червоноград. Цікавили і ціни на ліки в майбутньому, на що депутат висловив думку, що не варто очікувати зниження цін, а навпаки. Незадоволені були і роботою поліції у районі; перевезеннями та підвищенням цін та ін. Багато слів подяки звучало як від окремих громадян, так і від сільських рад за сприяння у різних ситуаціях, в тому числі і у виділенні коштів. Голова Варязької с.р. Олександра Сухоручко звернулась з проханням допомогти мешканцям даної сільської ради вберегти власні землі.

  Протягом 3,5 год нардеп звітував та відповідав на запитання своїх виборців. А тим, хто не встиг задати свої запитання чи розповісти про проблеми з якими стикнулися, запропонував зустрітись у п`ятницю в приймальній.

 • Звітував народний депутат України Олег Мусій
 • Звітував народний депутат України Олег Мусій
 • Звітував народний депутат України Олег Мусій
 • Звітував народний депутат України Олег Мусій

  Юлія Сорочук
  _

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  09:10, 15 серпня 2022 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464