** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::05.04.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

5 квітень 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • В районі проводиться робота по програмі реімбурсації, тобто відшкодування коштів за ліки для хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми
 • В районі проводиться робота по програмі реімбурсації, тобто відшкодування коштів за ліки для хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми

  В районі проводиться робота по програмі реімбурсації, тобто відшкодування коштів за ліки для хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми

  Про ситуацію в місті, роботу різних галузей, служб, установ, закладів і організацій району обговорили в ході традиційної вівторкової наради, 4 квітня. Проводила її керівник апарату РДА Віра Білець.

  За даними міського голови Сокаля Вадима Кондратюка, в місті завершився опалювальний сезон, «Сокальтеплокомуненерго» розпочали заходи із підготовки до наступного сезону, усі інші комунальні підприємства працюють в штатному режимі.

  Очільник міста нагадав про пікетування мешканцями Сокаля дороги в районі так званої окружної дороги, цим учасники ще раз привернули увагу влади міста і району на катастрофічну ситуацію на дорогах, зокрема на цій ділянці.

  Медики Сокальщини активно готуються до Великодніх свят, приводяться до порядку території. У Великих Мостах на завершальній стадії роботи в амбулаторії сімейної медицини, про це повідомив заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Сергій Касян. За його даним, в цьому закладі були проведені роботи із мікропроекту, який медики виграли минулого року, зроблений ремонт, зараз залишається завести меблі і підключити електроенергію. Отже, вже найближчим часом у місті Великі Мости запрацює сучасний заклад новітнього зразка.

  В Сокальському районі проводиться робота по програмі реімбурсації – тобто відшкодування коштів за ліки для хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми. Триває процес підписання угод із аптеками. У Сокалі на умови відшкодування готові піти декілька закладів, є домовленості із аптекою у Великих Мостах, натомість не вирішеним залишається питання по белзькій зоні, оскільки в самому Белзі приватна аптека наразі відмовляється підписувати порозуміння.

  На Сокальщині значних проблем приносить стихійне спалювання сухої трави. Про це заявляють представники Сокальського відділення ДСНС у Львівській області. Ми вже повідомляли, що вогнем при такому спалюванні було знищено декілька без господарських приміщень, не говорячи яких проблем завдають такі пожежі флорі і фауні, які просто гинуть, не маючи шансів на порятунок.

  Поліція також проводить роботу з виявлення осіб, які займаються спалюванням сухостою, проте далі протоколів справа не просувається. В даному випадку винуватці обходяться лише штрафом за адміністративне порушення, оскільки притягти до відповідальності за порушення екологічного законодавства є доволі проблематично.

  Надзвичайники, поліція і екологи звертаються до мешканців нашого краю не підпалювати сухої трави, адже це може призвести до непередбачуваних наслідків, втрати здоров’я та навіть життя людей, не говорячи вже про шкоду навколишньому середовищу.

  радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  14:44, 20 травня 2018 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464