** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::08.11.2017


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

8 листопад 2017 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Візьму на роботу АТОвця!
 • Візьму на роботу АТОвця!

  Візьму на роботу АТОвця!

  З метою вирішення проблем зайнятості та мотивування до працевлаштування учасників АТО, на початку листопада працівники Сокальського центру зайнятості провели ряд заходів для учасників АТО в рамках заходу «Візьму на роботу АТОвця!» 03.11.2017р. начальником відділу взаємодії з роботодавцями -Л.Веселовою було проведено презентацію роботодавця з використанням відео вакансії ТзОВ «Сотеко» (овочівник) та ярмарок вакансій, на якій учасники АТО ознайомились з вакансіями таких підприємств, як ВП «Шахта «Відродження», ВП «Шахта «Лісова», КП «Сокальжитлокомунсервіс» і ін.

  Провідний фахівець з профорієнтації – Т.Павлик провела професіографічну екскурсію на МКП «Водоканал», де директор підприємства І.В.Лащук детально розповів про підприємство, наявні вакансії,умови праці і ін. Хлопці мали можливість зустрітись і поспілкуватись з колишнім безробітним АТОвцем Вікторем Сибалем, який працевлаштований центром зайнятості у МКП «Водоканал» .В.Сибаль поділився враженнями та вдалим досвідом свого працевлаштування. За бажанням учасника АТО - Івана Хахули, було знято відеорезюме з метою працевлаштування на посаду механіка або охоронника. Також в рамках проведення заходу фахівцями служби зайнятості було організовано і проведено мотиваційні семінари, такі як:»Оволодій новою професією», «Співбесіда з роботодавцем» , які орієнтували й мотивували слухачів до активної професійної діяльності, навчання, підприємництва тощо. Завдяки заходам, учасники мали можливість поділитись своїми історіями ,проблемами, отримати професійну консультацію фахівців, ознайомитись з привабливими вакансіями і ін..

  Сокальський районний центр зайнятості

  дописувач_
  ***

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  16:34, 17 жовтня 2018 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464