** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.01.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

29 січень 2018 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • «Молода Просвіта» Сокальщини провела районний конкурс патріотичної тематики
 • «Молода Просвіта» Сокальщини провела районний конкурс патріотичної тематики

  «Молода Просвіта» Сокальщини провела районний конкурс патріотичної тематики

  В приміщенні Сокальського НВК «ЗШ І – гімназія імені Олега Романіва» відбувся фінал районного конкурсу патріотичної тематики про історію українського козацтва, Української Галицької Армії, Української Військової Організації, Організації Українських Націоналістів і Української Повстанської Армії «Відун» серед учнів старшої вікової категорії.

  Цей конкурс проходив під егідою «Молодої Просвіти» Сокальщини. Учнівські команди з різних шкіл Сокальського району змагалися у двох турах усної вікторини. Ведучим фіналу районного конкурсу був керівник гуртка – методист Сокальського БДЮТ Олег Черешневський.

  Перше місце у фіналі конкурсу вибороли команди Сокальської СШ І – ІІІ ст. № 3, Великомостівського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. – ліцей» і Сокальського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. № 2 – ліцей». Друге місце зайняли команди Волицької ЗШ І – ІІІ ст., перша і друга команди Сокальського НВК «ЗШ І ст. – гімназія імені Олега Романіва». Третє місце – в першої та другої команд Сокальської ЗШ І – ІІІ ст. № 5 і Жвирківської ЗШ І – ІІІ ст.

  У індивідуальному заліку фіналу районного конкурсу «Відун» серед учнів старшої вікової категорії перше місце виборов Ярослав Шукатка (команда Сокальської СШ І – ІІІ ст. № 3). Друге місце поділили учень Великомостівського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. – ліцей» Віталій Цибак, учениця Сокальського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. № 2 – ліцей» Софія Размук, учні Сокальського НВК «ЗШ І ст. – гімназія імені Олега Романіва» Христина Яворська і Дмитро Цюзик.

  У чемпіонаті районного конкурсу «Відун» серед учнів 8 – 11 класів перше місце поділили учні Сокальського НВК «ЗШ І – гімназія імені Олега Романіва» Олеся Шевчук і Христина Яворська. Друге місце зайняла учениця Жвирківської ЗШ І – ІІІ ст. – ліцей» Христина Гнатюк, а третє посів учень Сокальського НВК «ЗШ І ст. – гімназія імені Олега Романіва» Анатолій Нагорнюк.

  радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  18:43, 23 лютого 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464