** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.01.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

29 січень 2018 року

Пошук в новинах   

  
культура

 • Персональна виставка Валентини Михальської у Сокалі
 • Персональна виставка Валентини Михальської у Сокалі

  Персональна виставка Валентини Михальської у Сокалі

  25 січня у Сокальському музеї «ЛЮДИНА. ЗЕМЛЯ. ВСЕСВІТ», відбулося відкриття персональної виставки графіки та живопису відомої волинської художниці Валентини Михальської.

  Близько 50-ти робіт, що приїхали на Сокальщину, створені у різних жанрах та техніках, але об’єднаних прагненням донести до глядача найщиріші емоції та почуття.

  До експозиції ввійшли твори, що презентують багатогранність творчості мисткині: натюрморти, портрети, пейзажі, композиції релігійного, казкового та міфологічного змісту, виконані аквареллю, гуашшю, тушшю, кольоровими олівцями тощо. Про виставку та саму художниць розповів директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк.

  Творчий захід відвідав голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Волинській художниці, від жителів Сокальщини, було передано книги. “Саме із цих книг, можна почерпнути щось нового та цікавого, що згодом на полотно перенесе пензель чи олівець. Про те найкращою “Музою” від сокальчан є книга із “Сокальською Вишиванкою” – зазначив голова районної ради, Микола Пасько.

  Духовенство Сокальщини також відзначило почесним орденом українського художника, різьбяра та громадського діяча Анатолія Покотюка.

  Персональна виставка графіки та живопису відомої волинської художниці Валентини Михальської зібрала культурний десант і Сокальського району, який був представлений викладачами Сокальської школи мистецтв імені Матюка та жіночим вокальним ансамблем “Берегиня”.

  Довідково:

  Валентина Михайлівна Михальська народилась 15 серпня 1964 року у селі Хворостів Любомльського району, Волинської області в селянській родині. У 1971 році пішла в перший клас місцевої школи, однак через погіршення стану здоров’я продовжила навчання в Костопільській школі-інтернаті на Рівненщині.

  З 1976 року, в зв’язку з важкою недугою, Валентина Михальська втратила здатність ходити та повернулася в рідне село. Захопившись малюванням, освіту художниця здобувала самотужки. Починаючи з 1985 року активно працює на творчій ниві. Її перша персональна виставка відбулася 1991 року у Волинському краєзнавчому музеї. Вже відтоді про неї заговорили як про молоду талановиту художницю.

  Мисткиня живе і працює в с. Хворостів. Протягом останніх років місцева сільська рада втілює в життя ініціативу Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Через терни долі – до народного визнання» (Світ через призму мистецтва народної художниці Валентини Михальської), метою якої є облаштування творчої майстерні художниці та її забезпечення.

  Валентина Михайлівна очолює управління організації надання соціальних послуг, відновлення здоров’я та працездатності потерпілих Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Художниця – почесний член жіночого київського клубу «Волинянка», який об’єднує жінок – членів Міжнародного громадського об’єднання «Волинське Братство».

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  18:43, 23 лютого 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464