** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::31.01.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

31 січень 2018 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році
 • Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

  Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

  29 січня в сесійній залі Сокальської районної ради звітував про зроблену у 2017 році роботу Народний депутат від 124 виборчого округу Олег Мусій. Народний обранець розповів що вдалося йому зробити протягом минулого року, які питання вирішити, а які ні. Розпочав Олег Мусій із роботи саме у Верховній Раді, де він є позафракційним депутатом. За звітній період в нього 9 виступів з трибуни і 49 з місця. Було подано 167 правок до 9 різних законів. З них 119 враховано і 48 відхилено. Також у 2017 році народним обранцем було виголошено 16 запитів, направлено 743 депутаських звернення.

  Що ж стосується роботи Олега Мусія, в своєму виборчому окрузі саме в Сокальському районі, у минулому році до нього на особистий прийом в Сокалі звернулось 317  громадян, а загалом в його приймальню – 578 чоловік. Також Олег Мусій в минулому році започаткував практику виїзних прийомів в місцевих радах району, де до нього звернулось 166 осіб. Опрацьовано 122 письмових та 46 усних звернень, 400 чоловік отримали юридичну підтримку. Серед тих звернень, які вдалось вирішити позитивно – пільгове забезпечення медикаментами та перерахунки пенсій.

  Серед найбільш болісних питань, для Сокальського району є дороги. Проте Олег Мусій відзначив, що минулого року було багато зроблено в цьому плані. Завдяки виділеним коштам з районного бюджету на ремонт і відновлення доріг, він міг відстоювати це питання на обласному та всеукраїнському рівнях. Відтак народний депутат висловив сподівання що в 2018 році особлива увага буде приділена дорозі Сокаль-Стоянів, особливо на території Тартаківської сільської ради.

  В минулому році через державний фонд соціально-економічного розвитку вдалось залучити для всього 124 виборчого округу 10 млн. грн. З них 5 млн. грн. вже використані, а 5 млн.грн. надійшли в грудні, але їх можна буде освоїти вже в цьому році. Ці кошти скеровані на 84 об’єкти Сокальщини, Червонограда та Кам’янка -Бузького району.

  Паралельно із роботою у Верховній Раді Олег Мусій працює на громадських засадах і допомагає проводити різноманітні просвітницькі медичні заходи. В їх рамках на Сокальщині проводилось безкоштовне вимірювання тиску, цукру в крові в поліклініці СЦРЛ, на шахтах та в приймальній народного депутата в міській раді.

  Далі, після виступу народного депутата відбувся діалог між присутніми. Зокрема люди скаржились на перевізників, також висловлювали претензії щодо діяльності місцевої прокуратури, районної медицини, незрозумілим перерахуванням пенсій, відповідальністю народних депутатів тощо.

  радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  19:00, 23 лютого 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464