** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.02.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

7 лютий 2018 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Сокальський район досить активний у відзначенні пам’ятних дат у закладах загальної середньої освіти
 • Сокальський район досить активний у відзначенні пам’ятних дат у закладах загальної середньої освіти

  Сокальський район досить активний у відзначенні пам’ятних дат у закладах загальної середньої освіти

  “Найактивнішими учасниками гри “Сокіл” 7 років поспіль є Городоцький, Пустомитівський, Сколівський, Сокальський, Старосамбірський, Стрийський райони та Галицький, Залізничний і Сихівський райони м. Львова.”

  У понеділок, 5 лютого відбулося спілкування голови облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та головами районних рад у режимі Skype-конференції. У скайп-зустрічі взяв участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

  На порядку денному було чотири питання до обговорення:

  Про моніторинг введення земель сільськогосподарського призначення в обіг на основі алгоритмів ефективного і правового використання земель.

  Про реалізацію місцевих програм енергозбереження для населення.

  Про військово-патріотичне виховання молоді Львівщини.

  Про популяризацію неформальної освіти у районах Львівської області та

  проведення профорієнтаційних екскурсій.

  Згідно інформації про проведені заходи неформальної освіти в районах Львівської області за 2017 рік, у Сокальському районі проведено 18 заходів та 3 профорієнтаційні екскурсії.

  Сокальський район також вирізнився активністю у відзначенні пам’ятних дат у закладах загальної середньої освіти (проведено відкриті уроки, виховні години, круглі столи, учнівські конференції, вечори пам’яті, книжкові виставки присвячені Дню Соборності України, 99 – річчю бою під Крутами, Дню Героїв Небесної Сотні, 70 – річчю роковин проведення операції «Вісла», 75 – річчю УПА, Дню Гідності та Свободи, 99 – річчю ЗУНР, заходи у зв’язку з 85 роковинами Голодомору, 125 – річчю Олени Степанів-Дашкевич, 80 – річчю В’ячеслава Чорновола та інші.) Загалом у ІІ півріччі 2017 року на Львівщині проведено 6918 загальношкільних виховних заходів, найбільше таких заходів проведено в Сокальському районі (536 заходів).

  Також відомо, що у 2017 році в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл», команди Галицького району м. Львова та Стрийського, Городоцького, Сокальського районів показали високі результати підготовки старшокласників. Найактивнішими учасниками гри 7 років поспіль є Городоцький, Пустомитівський, Сколівський, Сокальський, Старосамбірський, Стрийський райони та Галицький, Залізничний і Сихівський райони м. Львова.

  У рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки продовжується реалізація механізму компенсації населенню області коштів за кредитами на заходи з енергозбереження. За 2017 рік за Програмою видано 7532 кредити на загальну суму 185 млн грн., з них 176 кредитів для Сокальського району.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  15:41, 7 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464