** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.02.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

28 лютий 2018 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • В Сокальському районі розглядається створення інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами
 • В Сокальському районі розглядається створення інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами

  В Сокальському районі розглядається створення інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами

  Сьогодні, 27 лютого голова Сокальської районної ради Микола Пасько та завідувач районного методичного кабінету Галина Гібляк оглянули приміщення для створення інклюзивно-ресурсного центру.

  Проект рішення “Про cтворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальської районної ради  Львівської області” пропонується на розгляд депутатів Сокальської районної ради на черговій сесії.

  Центр – установа, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі – комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців закладів дошкільної  освіти (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних закладів освіти.

  “Інклюзивно-ресурсний центр забезпечить дітей, із Сокальського району, з особливими освітніми потребами психологічною та педагогічною підтримкою, а також має стати ефективним засобом забезпечення прав таких осіб на освіту, сприяти розвитку їх особистості, поліпшувати стан їх здоров’я, якість життя та підвищувати рівень участі у житті громади.” – зазначив голова районної ради. “Для того щоб такий центр запрацював на Сокальщині, потрібно знайти відповідне приміщення” – додав Микола Пасько.

  Підготовча база для Інклюзивно-ресурсного центру” розглядалася на основі двох освітніх закладів: Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 та Дошкільний навчальний заклад №7. Такий центр буде реалізовуватись шляхом співфінансування, а саме державою та освітньою субвенцією, коштами засновника та благодійними внесками. Також його загальна площа має бути не менше 50 м2.

  Довідка. Інклюзивна освіта – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям із особливими освітніми потребами, шляхом організації їх навчання в загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно-орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей. Інклюзія – це політика і процес, які забезпечують повну участь усім членам суспільства в усіх сферах життєдіяльності.

  Функції інклюзивного ресурсного центру:

  Навігаційна. Підтримка батьків дітей з особливими освітніми потребами у визначенні та отриманні доступу до існуючих послуг для забезпечення соціальних, емоційних та освітніх потреб своїх дітей.

  Інформаційна. Надання інформаційних ресурсів щодо забезпечення додаткової підтримки дітей з особливими освітніми потребами батькам, педагогам та іншим зацікавленим особам.

  Відстоювання прав. Забезпечення підтримки батькам та іншим зацікавленим особам у відстоюванні прав дітей з особливими освітніми потребами на рівний доступ до якісної освіти.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  18:25, 6 грудня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464