** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.03.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

28 березень 2018 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • У Великих Мостах розпочався Всеукраїнський семінар щодо проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри
 • У Великих Мостах розпочався Всеукраїнський семінар щодо проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Український кордон – 2018"

  У Великих Мостах розпочався Всеукраїнський семінар щодо проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Український кордон – 2018"

  27 березня у Великих Мостах розпочався триденний Всеукраїнський семінар, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), “Український кордон – 2018”. Його організатори: Державна прикордонна служба; відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації. Учасниками форуму від Сокальського району – методист Сокальського районного методичного кабінету Євген Матвіїв і вчитель фізкультури та предмету «Захист Вітчизни» Перетіцького НВК Богдан Марущак. Захід відбувається в два етапи.

  В заході беруть участь близько 200 осіб з 98 прикордонних районів (18 областей) і районів через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами. Основний склад сформований з представників районних відділів/управлінь освіти прикордонних районів, які відповідають за розвиток гри «Сокіл» («Джура»), представники Держприкордонслужби з цих районів і громадськості, яка здійснює в тих районах військово-патріотичне виховання.

  Головним завданням Форуму є не лише активізація розвитку гри «Сокіл» («Джура») за базовими принципами, але й започаткування її нової специфікації «Джура-Прикордонник», де вихованцям надаватимуться компетенції важливі при захисті державного кордону, і сприянні такому захисту у громадських формуваннях.

  На першому етапі учасників Форуму ознайомлять з базовою системою гри «Сокіл» («Джура»), і оновленнями, які готуються до неї за розпорядженням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка. Наступним етапом буде обговорено, які додаткові компетенції важливі для захисту державного кордону, аби їх додати до системи «Джура-Прикордонник». І насамкінець, освітянам буде донесено, як працювати з існуючими командами (роями) гри «Сокіл» («Джура») під час проведення районних етапів гри у травні і червні та яких саме вихованців відібрати на Всеукраїнське таборування на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота в Оршанці (поруч з Черкасами), яке заплановано на липень 2017 року.

  Цього року в Оршанці плануються делегації у складі двох осіб («джур») від кожного прикордонного району. Готується цікава і насичена програма, яка включатиме не лише ознайомлення з Держприкордонслужбою і основами гри «Джура-Прикордонник», але й екскурсії в серце українського повстанського руху Холодний Яр, а також паломництво на Чернечу Гору в Каневі. Ці діти, після повернення з таборування у Оршанці, мають разом з відповідальними освітянами і прикордонниками зробити презентацію гри «Джура-Прикордонник» по школах своїх районів.

  Таким чином, як зазначають організатори, вперше за роки незалежності не лише закладається фундаментальна і раціональна система національно-патріотичного і військово-патріотичного виховання у прикордонних районах країни, що зміцнить національну безпеку, але й створюються реальні соціальні ліфти для активної патріотичної молоді із самих віддалених місцевостей.

  радіо Сокаль

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  21:18, 27 січня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464