** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::04.04.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

4 квітень 2018 року

Пошук в новинах   

  
освіта

 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини

  Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини

  30 березня відбувся фінальний етап XVII юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». В змаганнях взяли участь 23 команди (близько 150 школярів), які представляли Сокальську гімназію, Сокальські ЗШ №2, СЗШ №3, ЗШ №4, ЗШ №5, Червоноградський Будинок дитячої та юнацької творчості (вони виступають поза конкурсом), Волицьку, Забузьку, Жвирківську, Острівську та Поторицьку ЗШ.

  Перед останнім етапом шанси на титул зберігали три команди. Лідером змагань зі 106 балами була команда Сокальської гімназії «Intelligantfreaks». Фріки досить посередньо відіграли першу половину чемпіонату, а ось в другій половині ввімкнули повні оберти, що дозволило їм очолити турнірну таблицю. З головним переслідувачем «Intelligantfreaks», ще однією командою Сокальської гімназії «Invicta»трапилася протилежна метаморфоза. Після перемог в перших двох етапах вона вирішила, що чемпіонство у неї в кишені. І за це вмить була покарана. За дві наступні гри «Invicta»розтринькала гігантський гандикап в 11 очок та, несподівано для себе, опинилася в статусі наздоганяючої. Щоправда, екс-лідер відставав від «Intelligantfreaks» лише на 1 бал. Для того, щоб здобути титул команді було достатньо просто перемогти. Певні шанси на чемпіонство зберігали «Діти капітана Віті» з Сокальської СЗШ №3. Але не все залишалося в їхніх руках. Щоб стати чемпіонами Сокальского району команді потрібно було не лише перемогти, а й сподіватися, що «Intelligantfreaks» та «Invicta» посядуть в фінальному етапі місце нижче другого. Така ситуація на верхівці турнірної таблиці обіцяла інтригуючу боротьбу. Варто зазначити, що ці сподівання повністю виправдалися. Краща команда Сокальщини визначилася лише на передостанньому запитанні  чемпіонату.

  Після першого туру «Intelligantfreaks» та «Invicta» йшли нога в ногу, давши по 9 правильних відповідей. На одне очко від них відставали «Діти капітана Віті». Після двох третин фінального етапу чемпіоном в live таблиці були «Intelligantfreaks», яка змогла випередити «Invicta» на одне очко. Третій тур став одним з найдраматичніших за всю історію чемпіонатів Сокальщини. Після першого питання «Invicta» наздоганяє«Intelligant freaks». Через три запитання фріки знову повертають собі лідерство, щоб вже через запитання дозволити наздогнати себе. На 10-му питанні «Intelligantfreaks» знову помиляються, чим миттєво скористалася «Invicta».Одинадцяте ігрове завдання знову виявилося не по зубам фрікам. А ось «Invicta»таки знайшла на нього відповідь. До кінця чемпіонату залишалося зіграти одне запитання. Однак це вже не мало жодного значення,адже «Invicta» випереджала найближчого переслідувача на 2 очки.

  Отже, інтелектуальна Сокальщина отримала нового чемпіона. Команда «Іnvicta»перемагала в трьох етапах з п’яти, набравши 135 балів, а тому цілком закономірно прикрасила свої шиї золотими медалями. Лише двома очками їй поступились «Intelligantfreaks». «Діти капітана Віті» з 126 балами вибороли бронзу. Кращою сільською командою турніру стала команда Острівської ЗШ – «Island». XVII юнацький чемпіонат канув в Лету. Вже через півроку стартує черговий турнір, на якому пролунають 180 питань, які і визначать нового чемпіона. Як казали в часи Шекспіра, «спішіть бачити».

  Організаторами XVІІ юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступають Сокальська ліга інтелектуальної творчості та районний відділ освіти. Оргкомітет турніру висловлює щиру подяку спонсорам змагань – інтернет-мережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам Сокальської гімназіїта інформаційним партнерам ігор «Що? Де? Коли?» на теренах Сокальщини: ТРК «Сокаль», інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос з-над Бугу».

  Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчостіВолодимир Войтюк


 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини
 • Іnvicta займає інтелектуальний трон Сокальщини

  дописувач_
  ***

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  21:35, 27 січня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464