** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.04.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

7 квітень 2018 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • На Сокальщині 39 потенційних переможців у конкурсі проектів місцевого розвитку
 • На Сокальщині 39 потенційних переможців у конкурсі проектів місцевого розвитку

  На Сокальщині 39 потенційних переможців у конкурсі проектів місцевого розвитку

  У середу, 4 квітня, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 976 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області. Серед них 39 проектів належать Сокальському району.

  Відтак загальна сума з обласного бюджету на реалізацію 39 проектів Сокальського району становить близько 3 мільйонів 900 тисяч гривень.

  Найбільше проектів, які стали потенційними переможцями, у пріоритеті “Школи”.  12 проектів спрямовані на капітальний ремонт реконструкцію закладів освіти і закупівлю обладнання та інвентарю. Школа у селі Волсвин реалізує два проекти, “Придбання обладнання та інвентаря для Волсвинської ЗШ І-ІІ ступенів с. Волсвин” та “Капітальний ремонт даху Волсвинської ЗШ І-ІІ ступенів в с. Волсвин”.

  У пріоритеті “Охорона здоров’я” 8 потенційних переможців. В рамках ПРОГРАМИ будуть відремонтовані амбулаторії у селах Княже, Хлівчати, Тартаків та Варяж, а також придбано апаратуру для лабораторії Сокальської центральної районної лікарні.

  Пріоритет “Культура” налічує 8 потенційних переможців від Сокальського району. Лідерами серед кількості проектів на один об’єкт є Народний дім села Поториця та Народний дім села Комарів. Ці два Народні доми отримали перемогу у “Твердому” та “М’якому” проектах. Таким чином у НД с.Поториця буде здійснено заміну даху та закуплено обладнання, а у НД с.Комарів буде здійснено ремонт приміщення та закуплено сценічні костюми для колективу “Галицькі візерунки”.

  Шість проектів належать пріоритету “Заклади дошкільної освіти”. Завдяки конкурсу проектів місцевого розвитку у трьох садочках району будуть здійснені ремонтні роботи, а ще три – придбають обладнання та інвентар.

  У пріоритеті “Вуличне освітлення” є лише два потенційних переможці, це громада села Волсвин та Комарів. Натомість у пріоритеті “Екологічні ініціативи” переможців у Сокальському районі немає.

  Про те, три досить креативні проекти отримали перемогу у пріоритеті “Інші”. До них належить проект Сокальської міської ради “Придбання камер відеоспостереження в м.Сокаль” та проект Сокальської районної ради “Розвиток електронного урядування та електронної демократії на Сокальщині”. Цікаво, що районна рада в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку спробувала свої сили вперше, про те стала першою радою у області що бере участь у вищезгаданому конкурсі та одержує перемогу.

  Із списком потенційних переможців від Сокальського району можна ознайомитися (ТУТ)

  Нагадаємо, цьогоріч від громад Сокальського району зареєстровано 147 проектів, з яких лише 39 стали потенційними переможцями. У списку потенційних переможців можна побачити проекти із небюджетним внеском (громада та спонсори) 16% і більше. Жоден проект, який подавала Великомостівська ОТГ не став потенційним переможцем.

  Що далі?

  Далі – потенційні переможці до 17:00 год. 25 квітня 2018 року мають подати рішення органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінасування до Львівської облради на електронну адресу: microproekt@gmail.com.

  Ті заявники, котрі не подадуть необхідну документацію про бюджетне співфінансування, автоматично вибувають з переліку потенційних переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті Програми.

  Після того, як всі надішлють вищезгадані рішення, відбудеться засідання Конкурсної ради, де і затвердять перелік переможців.

  Нагадаємо, що в Програмі проектів місцевого розвитку існує механізм так званих соціально важливих проектів. Так, кожен член Конкурсної ради має право внести пропозицію по 1 проекту на одну адмінтеродиницю, загалом 28 проектів. Їх планується долучити до вже визначених 976 проектів потенційних переможців. У результаті – матимемо понад 1000 проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  21:13, 27 січня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464