** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.04.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

24 квітень 2018 року

Пошук в новинах   

  
влада

ОГОЛОШЕННЯ
Про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності.

1.Планова діяльність:

Сокальське міське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства було створене з метою видобутку прісних підземних вод, надання послуг постачання питної води централізованим водопостачанням для задоволення потреб населення,підприємств,підприємців питною водою м.Сокаль,смт.Жвирка, приймання стічних вод централізованою системою водовідведення на очисні споруди, очистку стічних вод і повернення зворотних вод в річку Західний Буг.

Видобування підземних вод здійснюється двома водозаборами:Північним і Південним із Сокальсього родовища підземних вод що знаходиться на східній околиці м. Сокаля в балці Номерній.

На північному майданчику є 5 свердловин, із них 4 робочі, 1резервна. Глибина свердловин 84-85м.

На південному майданчику є 3 свердловини, експлуатуються 2 ,одна резервна.      Глибина свердловин становить 85,90,100м. Карта-схема розташування свердловин(водозаборів) приведена в Додатку 1.

Схема подачі води із свердловин виконана на південному водозаборі в існуючу водопровідну мережу,на північному водозаборі в резервуари чистої води(РЧВ) насосної станції 2-го підйому.

Підземні води за хімічним складом в основному гідрокарбонатно-кальцієві з мінералізацією 0,5 г/дм3. За фізичними властивостями води добрі: вони безколірні, без запаху, без присмаку, в бактеріологічному відношенні води здорові.

Контроль якості питної води виконують атестовані лабораторії: КП «Сокальводоканал», мікробіологічний контроль Червоноградського водоканалу та Червоноградський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Львівський обласний лабораторний центр» Держсанепідслужби України.Якість води  відповідає вимогам Державним санітарним нормам та правилам «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПІН 2.2.4-171-10)

Для охорони підземних вод свердловин, водозаборів, водопровідних споруд,водоводів передбачено 3 пояси зон санітарної охорони:

1-й пояс(пояс суворого режиму) охоплює територію розташування свердловин- огороджений,будь-яких об’єктів на території не має.

2-й пояс затверджений у вигляді еліпса площею 382 га.

3-й пояс затверджений у вигляді еліпса площею 886 га.

Земельні ділянки виділені під промислові майданчики мають відповідні документи на право землекористування(акти на право власності).

Виробничий майданчик очисних споруд має відповідні дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, ГДС на скид стічних вод у р.Західний Буг.

Наказом по підприємству призначені відповідальні особи за експлуатацію водозабірних свердловин, системою водопостачання,водовідведення та очистки стічних вод.

На протязі року систематично здійснюються перевірки стану свердловин,устаткування,трубопроводів. Визначаються динамічний і статичний рівні в свердловинах, ступінь зносу устаткування, стан обсадних труб, якість води. При виявленні недоліків розробляються та виконуються заходи щодо їх усунення.

Підприємство має дозвіл на спеціальне водокористування, яким встановленні ліміти забору і передачі води, скиду стічних вод, їх концентрації, а також дозвіл на викиди забруднюючих речовин в навколишнє середовище із джерел викидів, що розміщені на території очисних споруд, декларацію про утворення відходів,їх утилізацію.

Відходи що утворюються на підприємстві передаються суб’єктам господарювання,які мають ліцензії та дозволи для здійснення подальшої обробки.

На підприємстві розроблені заходи спрямовані на запобігання, відвернення, зменшення,усунення значного негативного впливу на довкілля.

За результатами проведених оцінок впливів на соціальне середовище, флору та фауну,мікроклімат,атмосферне повітря,земельні  ресурси, навколишнє середовище встановлено, що  фактичні   рівні   впливів не  перевищують   нормативних.

Рівень екологічного ризику об’єкта не перевищує дозволених, прийнятих показників.

 

2.Суб’єкт господарювання

Сокальське міське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства. Код згідно ЕДРПОУ- 20845840. м.Сокаль, вул.Героїв УПА 23, Львівська обл. 80001 . тел.- (03257) 7-37-35; 7-37-26
3. Уповноваженний орган,який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів м.Львів вул.Стрийська 98, 79026

Тел.(032) 238-73-83

4. Процедура прийняття рішення про провадження планової діяльності та орган який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Процедура прийняття рішення включає в себе:

- Звіт з оцінки впливу на довкілля

- Проведення громадського обговорення планової діяльності підприємства

- Аналіз уповноваженим органом  звіту з оцінки впливу на довкілля,будь- якої додаткової інформації суб’єкта   господарювання, а також інформації отриманої від громадськості під час громадського обговорення

- Надання уповноваженим органом мотивованого висновку з оцінки впливу на довкілля, що враховує результати аналізу

- Врахування висновку з оцінки впливу на довкілля у рішенні про провадження планової діяльності.

Орган- Департамент екології та природних ресурсів . м.Львів вул.Стрийська 98, 79026

5.Строки ,тривалість та порядок громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення  та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції які,на її думку, стосуються планової діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі(у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань. Пропозиції надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання відбудуться 10 травня 2018 року о 14:00 год. у актовому залі Сокальської міської ради за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40

6.Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планової діяльності

Департамент екології  та природних ресурсів м Львів. Вул. Стрийська 98, 79026

Тел.(032) 238-73-83

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення,зазначеному в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження та пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці 2 пункту 5 цього оголошення.

Департамент екології  та природних ресурсів м Львів. Вул. Стрийська 98, 79026

Тел.(032) 238-73-83

8.Наявна екологічна інформація щодо планової діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планової діяльності на 18-ьох  аркушах.

9.Місце (місця) розмішення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформацїі  (МКП  «Сокаольводоканал  вул.. Героіїв  УПА ,23),  з якою   громадськість може ознайомитись з ними:  а   також

Веб - сайт Сокальської міської ради.


                              Директор                  Лащук  І.  В.

Міська рада
Сокальська міська рада

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:51, 4 червня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464