** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.09.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

19 вересень 2018 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • 48% жителів району вибрали собі лікаря для обслуговування та заключили договори.
 • 48% жителів району вибрали собі лікаря для обслуговування та заключили договори.

  48% жителів району вибрали собі лікаря для обслуговування та заключили договори.

  Питання життєдіяльності, роботи комунальних і оперативних служб, функціонування управлінь і відділів РДА, установ, закладів і підприємств Сокальського району обговорювались на традиційній вівторковій нараді у райдержадміністрації. Проводив її голова Сокальської РДА Роман Токай за участі заступника голови райради Василя Бойка.

  Комунальники Сокаля працюють в штатному режимі. Водоканал займається промивкою каналізації, в тому числі і дощової. Для цього використовується спеціальна машина. Поряд із цим триває збір інформації та формування схеми цієї системи, аби закріпити її обслуговування за КП «СокальВодоКанал». Про це повідомив міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. За його інформацією «СокальЖитлоКомунСервіс» проводить роботи на сміттєзвалищі.

  У вівторок, 18 вересня, міська рада мала провести позачергове засідання сесії. На порядку денному стояло питання можливості прийняття Сокалем сміття зі Львова. Львів в свою чергу, окрім виділення коштів, пообіцяв місту надати трактор для впорядкування території сміттєзвалища, а також для якісної пересипки непотребу, який на ньому захоронюється.

  Медики району надають допомогу мешканцям Сокальщини в повному обсязі. Про це повідомив головний лікар ЦРЛ Роман Швед. За його даними вже близько 48% жителів району вибрали собі лікаря для обслуговування, а також заключили договори. Головний медик закликає громадян активніше долучатись до впровадження реформи і вибрати сімейного лікаря. Для цього слід прийти в медзаклад за місцем проживання і поцікавитись, який із спеціалістів відповідає усім вимогам, відтак заключити з ним угоду на медичне обслуговування.

  В управлінні ДержПродСпоживСлужби за минулий тиждень зафіксували незначний ріст рівня захворюваності на КІР, а також гострі респіраторні вірусні інфекції. Як повідомив начальник управління у Сокальському районі Андрій Мисик, ситуація є контрольованою. На сьогодні зафіксовано 7 випадків виявлення у пацієнтів КОРу. Медики та епідеміологи звертають увагу мешканців на обов’язковості дотримання календаря щеплень, адже завжди легше попередити хворобу, аніж її лікувати. Особливо, коли це стосується такої недуги як КІР.

  радіо "Сокаль"

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  13:12, 21 жовтня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464