** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.09.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

25 вересень 2018 року

Пошук в новинах   

  
освіта

~1~

Відбулась презентація гуртків Сокальського БДЮТ

У неділю, 23 вересня, біля колишнього кінотеатру «Мир»  відбувся святковий концерт-презентація установи. Метою заходу було ознайомлення та залучення учнівської молоді до позашкільної освіти.


Перед сокальчанами виступили з концертною програмою учасники зразкового хореографічний ансамблю «Престиж» (кер. Блащук М.М.) та зразкового ансамблю « Кришталь» (кер. Криштальська Н.В.).

Під час презентації діяльності закладу проходила виставка дитячих робіт гуртківців декоративно - ужиткового напрямку: «Народні промисли» (кер. Стецюк Л.В.), «Творча майстерня» , (кер. Ровецька О.О.), «Намистинка» (кер. Бобешко М.В.), майстер-класи з гуртків «Народні промисли» (кер. Стецюк Л.В.), «Турисько-краєзнавчий» (кер. Черешневський О.М.).

Усі бажаючі мали змогу взяти участь в майстер-класах, конкурсі малюнків на асфальті, а на стендах розглянути роботи учнів та викладачів.

Адміністрація закладу та педагогічний колектив запрошує до занять в гуртках небайдужих, допитливих, цiкавих особистостей вiком вiд 6 до 18 рокiв. Це будинок, де діти можуть здійснювати свої мрії, бажання, розвивати та поглибити знання, знайти вірних друзів і незамінних наставників.
 Батьки щиро раділи за своїх дітей, яких навчають у будинку дитячої та юнацької творчості пізнавати рідний край, вишивати, танцювати, фантазувати… Адже педагоги, під керівництвом Марії Поліщук, вміло поєднують навчання і виховання гуртківців у єдиний процес, в результаті якого діти показують високий рівень майстерності. Тут педагоги дитячі таланти, немов діаманти, відшліфовують та вкладають у коштовну скриньку душі.

~2~~3~~4~~5~~6~~7~~8~~9~~10~~11~~12~~13~~14~

Юлія Сорочук
_

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:53, 27 січня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464