** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::07.11.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

7 листопад 2018 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Заступник голови Сокальської районної ради взяв участь у святкування 55-літнього ювілею шахти
 • Заступник голови Сокальської районної ради взяв участь у святкування 55-літнього ювілею шахти "Лісова"v

  Заступник голови Сокальської районної ради взяв участь у святкування 55-літнього ювілею шахти "Лісова"

  5 листопада шахта “Лісова” ДП “Львіввугілля” відзначила 55-літній ювілей. 1963 року закрутилися шківи на копрах копальні №6, піднімаючи на-гора перші тонни вугілля. Згідно з наказом Міністра палива та енергетики України від 2 лютого 2001 року за №50 шахта перейменована з №6 «Великомостівська» на «Лісова».

  Привітати колектив з ювілейною датою прибули перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, голова Сокальської РДА  Роман Токай, заступник голови Сокальської райради Василь Бойко, а також голови Львівської територіальної організації Профспілки вугільників Олег Турчин та Регіонального об’єднання НПГУ м.Червонограда Віталій Оніжук.

  Вітаючи колектив очільники області та району наголошували, що сьогодні шахта “Лісова” – це успішне і перспективне підприємство. Завдяки злагодженій роботі нинішнього колективу “Лісова” по праву займає одне з провідних місць у вугільній галузі Львівщини і в промисловому комплексі Сокальського району.

  Зокрема Василь Бойко привітав колектив “Лісової” від імені голови Сокальської районної ради та депутатського корпусу і наголосив: “Вже більш як півстоліття Ваш колектив робить вагомий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу нашої держави. надходження від вугільної галузі в бюджет Сокальського району становить майже 49%. саме від цього залежить стабільна робота шкіл, дитячих садочків, лікарень. Бажаємо Вашому колективу міцного здоров’я, терпіння, благополуччя, добра і щастя вашим родинам.  М’якого вугілля та надійної покрівлі! Довгих та успішних років роботи шахті. Нехай Бог береже вас!”

  Особливо зворушливими були побажання рідній шахті від ветеранів – Богдана Шегінського, Ярослава Биризовського, Михайла Надійльного, Анатолія Титюка, Володимира Скляренка тощо. Увесь колектив гучними оплесками вітав справжню гвардію шахтарської праці, коли директор Ігор Дзік вручав їм подяки за роки сумлінної праці.

  З нагоди ювілею працівників шахти нагороджено галузевими відзнаками, грамотами та подяками Львівської облдержадміністрації, ДП «Львіввугілля», профспілок.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  07:55, 25 травня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464