** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.11.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

16 листопад 2018 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Сокальська районна асоціація неповносправних провела свято для молоді
 • Сокальська районна асоціація неповносправних провела свято для молоді

  Сокальська районна асоціація неповносправних провела свято для молоді

  У четвер, 15 листопада, Сокальська районна асоціація інвалідів провела захід для молоді під назвою «Jeans party». У теплій та святковій атмосфері близько 60 учасників свята мали можливість поспілкуватись, показати свої творчі здібності, а також підтримати своїх друзів у різних конкурсах та виступах. Голова Сокальської районної асоціації інвалідів Оксана Кононова, привітала всіх присутніх і представила почесних гостей свята. Це головний спеціаліст Сокальської районної ради Мар’яна Волос, юрист Львівської обласної асоціації інвалідів Надія Зелінська, члени Червоноградської міської громадської організації неповносправної молоді “Ніка”.

  Мар’яна Волос, від імені голови Сокальської районної ради, побажала присутнім витримки та здоров’я, оптимізму та реалізації всіх планів і задумів. Окремо головний спеціаліст подякувала всім, хто опікується особами з обмеженими фізичними можливостями, за їх щоденну турботу, милосердя та любов до ближнього. Мар’яна Волос вручила грамоти волонтерам Сокальської районної асоціації інвалідів – Ірині Семчук, Любові Штикало, Ярославі Швед, Любові Махоркіній, Ірині Гулявській, Людмилі Середюк.

  В свою чергу юрист Львівської обласної асоціації інвалідів Надія Зелінська подякувала Сокальській районній асоціації неповносправних за активну роботу із молоддю, відзначивши, що вона стала прикладом для інших аналогічних організації Львівщини. Тому Надія Зелінська вручила подяку Оксані Кононовій від Львівської обласної асоціації інвалідів за активну роботу.

  Також багато теплих слів почула Оксана Кононова і від волонтерів асоціації. Вони зі сльозами на очах подякували їй за турботу та підтримку, за те що вона навчала їх  бути добрими та милосердними.

  Після урочистої частини присутні отримали багато яскравих та позитивних емоцій від виступів членів Сокальської районної асоціації інвалідів та Червоноградської міської громадської організації неповносправної молоді “Ніка”. Це запальні танці творчого колективу «Вишиванка»,  гуморески від Андрія Яремкевича, пісня у виконанні Анни Шипот «Мріємо»,  виступ колективу театру – студії «Ніка» тощо.

  Варто додати, що вже 8-й рік поспіль Сокальська районна асоціація інвалідів проводить такий захід з метою показати силу духу людей, які втративши здоров`я, не втратили себе, не зламалися, адаптувалися до життя, проявляючи непохитну силу духу та непохитну віру в життя.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  03:30, 26 травня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464