** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::01.12.2018


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

1 грудень 2018 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • В Белзькій філії Угнівського аграрно-будівельного ліцею пройшло свято професій
 • В Белзькій філії Угнівського аграрно-будівельного ліцею пройшло свято професій

  В Белзькій філії Угнівського аграрно-будівельного ліцею пройшло свято професій

  27 листопада в Белзькій філії Угнівського аграрно-будівельного ліцею проходило традиційне свято професій, метою якого було показати запрошеним гостям важливість та престижність робітничих професій. Учасниками заходу були старшокласники та їх батьки, вчителі із навколишніх сіл, а також настоятель церкви Миколая УПЦ КП міста Белз Іван Ковальчук, головний спеціаліст організаційно-юридичного відділу Сокальської районної ради Анна Бродюк, директор державного історико-культурного заповідника міста Белз Оксана Калиш та багато інших партнерів навчального закладу.

  Як зазначила у вступному слові директор Угнівського аграрно-будівельного ліцею Любов Осміловська, це вже друге свято професій, яке вони організовують цього року. Перше відбулось 6 листопада в Угнові, де студенти демонстрували свої вміння, які отримали саме в аграрно-будівельному ліцеї. А метою проведення такого заходу є підвищення популярності робітничих професій, яких так бракує нашій державі і які можна опанувати саме в Белзі та Угнові.

  Свято розпочалось із хвилини мовчання. Також мали слово запрошені гості, а молодь показувала свої таланти, які вона успішно реалізовує в Белзькій філії. Це  виступи художньої самодіяльності учнів ліцею, показ колекції суконь «Квітуче літо – 2018» групи «Кравець. Закрійник», майстер-класи по професіях «Електрогазозварник», «Столяр будівельний, паркетник», «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник». Для присутніх демонструвалося слайд-шоу про професії, які можна здобути в Белзі та Угнові. Окрім того була організована виставка кулінарних, швейних, столярних, ландшафтних виробів учнів ліцею.

  Після концерту старшокласники разом із батьками мали можливість побувати в виробничих майстернях, поспілкуватись із викладачами, майстрами, отримати відповіді на запитання, які допоможуть їм обрати справу до душі та отримати хорошу професію.

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  14:45, 27 травня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464