** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.04.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

16 квітень 2019 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • Голова райдержадміністрації провів зустріч з чорнобильцями
 • Голова райдержадміністрації провів зустріч з чорнобильцями

  Голова райдержадміністрації провів зустріч з чорнобильцями

  15 квітня голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко провів зустріч з представниками громадської організації «Союз Чорнобиль Сокальщини». У зустрічі також взяли участь голова районної ради Микола Пасько, начальник управління соціального захисту населення РДА Володимир Огінський, начальник Сокальського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області Ярослава Олейнікова, заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Сергій Касян. В її ході обговорювалися соціальні гарантії для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, їх пенсійне та медичне забезпечення. Ліквідатори наголошували на проблемних питаннях, таких, як пільговий проїзд на міжміських маршрутах та виділення додаткових коштів на медичне обслуговування. Голова райдержадміністрації доручив соціальним службам активізувати роз’яснювальну роботу серед учасників ліквідації аварії на ЧАЕС щодо їх прав та пільг.

  Довідка: в управлінні соціального захисту населення Сокальської РДА станом на 01.04.2019р. на обліку перебувають 224 особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. У квітні їм виплачена одноразова матеріальна допомога в розмірі 500,00 грн. на особу із коштів, передбачених у місцевому бюджеті «Програмою соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019рік». 17 ліквідаторів на ЧАЕС, які мають інвалідність, отримають щорічну разову грошову допомогу до 5 травня в розмірі: 1 група - 3850,00грн., 2 група-3400,00 грн., 3 група - 2950,00грн. На 2019 рік на виплату компенсації за придбання медикаментів та зубопротезування з обласного бюджету виділено 103,8 тис. грн.

  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  21:24, 27 січня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464