** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.05.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

18 травень 2019 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Відбулась позачергова сесія Сокальської районної ради
 • Відбулась позачергова сесія Сокальської районної ради

  Відбулась позачергова сесія Сокальської районної ради

  17 травня відбулась 39 позачергова сесія Сокальської районної ради, яку проводив заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко. На порядку денному було одне питання – прийняття звернення Сокальської районної ради щодо напруженої ситуації у шахтарських колективах Державного підприємства «Львiввугiлля».

  Позачергова сесія була скликана за ініціативи голови районної ради у відповідь на звернення шахтарських профспілкових організації та керівництва ДП «Львіввугілля» щодо невиплати заробітної плати шахтарям Львівського вугільного басейну.

  На сесії Сокальської районної ради були присутні помічник технічного директора ДП «Львіввугілля», голова ППО апарату управління держпідприємства Володимир Андрусів, голови первинних профспілкових організацій шахт «Червоноградська», «Межирічанська» та «Відродження» Павло Євтушок, Андрій Паска, Володимир Пащук, голова Регіонального об’єднання НПГУ м. Червоноград та його заступник Віталій Оніжук і Віктор Оренчук.

  Депутати розпочали сесію традиційно: виконали гімн України, затвердили редакційну та лічильну комісії та затвердили порядок денний. За пропозицією Романа Монастирського було включене ще одне питання – «Різне».

  В ході обговорення звернення Сокальської райради щодо підтримки шахтарів, присутні заслухали представників шахтарських колективів. Зокрема Володимир Андрусів говорив від імені керівництва ДП «Львіввугілля. Він розповів, що станом на 17 травня гірникам виплатили лише 73% зарплати за березень. Тому дане питання дуже гостро стоїть в гірничих колективах. Ці слова підтвердили і інші представники профспілкових організацій та попросили, щоб районні депутати підтримали вимоги шахтарів.

  Також свої думки з цього приводу висловили і районні обранці: Олег Солодяк і Андрій Сенюк. Усі були одностайні, що звернення Сокальської районної ради щодо напруженої ситуації у шахтарських колективах Державного підприємства «Львiввугiлля» необхідно підтримати.

  В документі йдеться, що: «В шахтарських колективах ДП «Львiввугiлля» склалася вкрай напружена ситуацiя у зв’язку з нестабiльною та невчасною виплатою  заробiтної плати за березень, квітень 2019 року.

  Така ситуацiя тримає колектив ДП «Львiввугiлля» в важкiй соцiальнiй напрузi, що може призвести до некерованих акцiй протесту шахтарських колективiв. Обурення в шахтарських колективах досягло критичної межi. Шахтарськi колективи готуються до акцiй протесту, адже iншого варiанту, щоб довести своє право на працю та заробiтну плату у них не залишається.

  Стурбованiсть депутатського корпусу Сокальської районної ради є  обґрунтованою, оскiльки значну частину мешканцiв регiону складають шахтарi, праця яких є престижною, небезпечною, важкою i потребує гiдної оплати та забезпечення соцiальних гарантiй».

  В результаті обговорення  26 голосів – «За»  і звернення було прийнято.

  В «Різному» депутат Роман Монастирський поцікавився, коли буде заслухано звіт директора КП Сокальська районна друкарня, враховуючи складну фінансову ситуацію на підприємстві. Як повідомив Василь Бойко, згідно з планом роботи районної ради, керівник комунального закладу буде звітувати в ІІ кварталі 2019 року.

   

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  15:52, 16 грудня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464