** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.05.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

20 травень 2019 року

Пошук в новинах   

  
культура

 • МУЗЕЙ «ЛЮДИНА,ЗЕМЛЯ,ВСЕСВІТ» ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ МУЗЕЇВ
 • МУЗЕЙ «ЛЮДИНА,ЗЕМЛЯ,ВСЕСВІТ» ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ МУЗЕЇВ

  МУЗЕЙ «ЛЮДИНА,ЗЕМЛЯ,ВСЕСВІТ» ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ МУЗЕЇВ

  16, 18, 19 травня 2019 р. в Сокальському музеї відбулися заходи в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв. Музей «Людина.Земля.Всесвіт» радо зустрічав гостей, шанувальників, учасників проекту «Світ навколо нас» та відвідувачів. Адже діяльність нашого музею у великій мірі залежить від допомоги громадськості. Тому наша співпраця із нею дає можливість підтримати наші цілі, взяти участь у проекті, працювати разом у творчому дусі, щоб залучити школярів, талановиту молодь до випробування їхніх можливостей, використовуючи знання та практичний досвід певної школи майстрів нашого краю через нестандартний, креативний підхід та інші цікаві форми роботи.
  Відвідувачі оглядали вистави, розповідали цікаві мистецькі історії, пов’язані з родинними реліквіями, знайомилися з музейними експозиціями, новими художніми творами митця Анатолія Покотюка, які виконані не тільки в унікальній техніці різьби на дереві та інтарсії, але оригінально об’єднані в композиції, наповнені цікавими ідеями і глибокими знаннями. Під час заходу своє мистецтво присутнім дарував наш земляк, лауреат регіонального фестивалю «Мамині зіроньки» Богдан Федашко. Він зачаровував присутніх українськими піснями «Емігрантка», « Два кольори», «Чорнобривці» та ін. Наші гості підхоплювали мелодії, співали разом. Це створювало надзвичайно теплу, позитивну ауру в музеї, об’єднувало близьких по духу людей.
  Завершилися заходи по відзначенню Дня музеїв. Дякуємо всім, хто провів ці дні разом з нами! Сподіваємося, що наступні зустрічі будуть не менш приємними.

  Наталія Покотюк
  Старший науковий працівник музею "Людина, Замля,

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  13:19, 2 грудня 2023 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  +380686916567