** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.05.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

30 травень 2019 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

 • В районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка
 • В районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка

  В районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка

  29 травня в сесійній залі Сокальської районної ради підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка «Відновлювальні джерела енергії- шлях до кращого майбутнього», який проводився в межах міжнародного проекту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах Замойському та Сокальському у поєднанні з промоцією екологічних проектів». Автори найкращих робіт, учні 5-7 класів шкіл Забужжя, Жвирка та Савчина, отримали цінні подарунки за те, що змогли у своїх творах показати можливість застосування відновлювальної енергії у повсякденному житті, своє правильне ставлення до природного середовища.

  Щоб вручити школярам подарунки, до Сокальщини завітала делегація із Замойського повіту Республіка Польща, у складі старости Станіслава Гречка, скарбника повіту Марека Сороки та директора міжнародного проекту Ельжбети Пашт.

  Привітали дітей, вчителів, директорів навчальних закладів Жвирки, Забужжя та Савчина староста Станіслав Гречко, голова Сокальської райради Микола Пасько та голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко.

  Станіслав Гречко вручив цінні призи переможцям конкурсу. Зокрема у Жвирківській школі на першому місці Андрій Калинівський, на другому – Олена Куляш, третє - у Вероніки Степась. Забузький навчальний заклад: перше місце – Лілія Чіпко, друге – Олеся Ракобовчук, третє – Катерина Коновалець. Савчинська школа: перше Анатолій Кундик, друге – Юлія Семеняка, третє – Анна Кузняк.

  Нагадаємо, що конкурс дитячого малюнка «Відновлювальні джерела енергії – шлях до кращого майбутнього!» проводився в межах міжнародного проекту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах Замойському та Сокальському у поєднанні з промоцією екологічних проектів». Учасниками конкурсу були учні шкіл Забужжя, Жвирка та Гута. Саме в цих населених пунктах будуть відремонтовані три комунальні дороги, згідно з міжнародний проектом. Його реалізують Сокальська районна рада спільно із Замойським повітом Республіка Польща.

  РДА
  Сокальська РДА

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  18:38, 6 грудня 2019 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464