** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.09.2019


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

12 вересень 2019 року

Пошук в новинах   

  
влада

 • Дві сесії міської ради заради погодження звільнення
 • Дві сесії міської ради заради погодження звільнення

  Дві сесії міської ради заради погодження звільнення

  В останні дні серпня двічі збирались депутати Сокальської міської ради. 29 серпня на порядок денний XXXXI сесії виносилось сім питань.  Першим розглядали " Про погодження звільнення з посади директора директора Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка» Сокальської міської ради".

  Як пояснив міський голова Вадим Кондратюк, строк дії контракту з Мазурак Г.Я. закінчується 31.08.2019 .

  -30 травня на ім`я Мазурак Г.Я. було скеровано повідомлення про закінчення строку контракту. Відповідно до Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників дошкільних закладів освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Сокаля, затвердженого рішенням сесії Сокальської міської ради від 31.05. 2018 р. №532, у разі, якщо головою Сокальської міської ради не буде прийнято рішення про продовження трудових відносин з керівником закладу освіти, закінчення терміну дії контракту є безумовною підставою для звільнення керівника.

  Депутати заслухали Галину Ярославівну:

  - Я, працюючи вже шістнадцятий рік в даному садочку на посаді завідувача, робила усе можливе. Адміністративних стягнень як таких не було. Лише у зв`язку із тим, що не виконувала на посаді свої обов`язки медсестра. За цей період не  було жодних надзвичайних випадків, які б призвели до тяжких наслідків здоров`я і життя дітей. Я б хотіла щоб мені продовжили трудовий контракт. Я себе реалізовую повністю як педагог, маю колосальну підтримку працівників, підтримку батьків. Просила би вас підтримати мене на посаді керівника.

  У депутатів було чимало запитань до керівника дошкільної установи.

  Ю.Товарянський:

  - У 2006 р. ваш садочок був у центрі уваги. Головний МНСник Тимчак робить припис щодо неможливості використання двох дитячих павільйонів. Любомир Миколайчук дуже швидко виготовляє акти. В результаті повністю ліквідовуються два дитячих майданчика і готуються під продаж. Чисто випадково вдалось дізнатися і зупинити цей процес. Чому 13 років в садочку відсутні спортивні майданчики? Діти не мають розвиватися? Чи вам вони не потрібні? Ще одне питання, це зараз по вас є кримінальна справа, поясніть, будь ласка.

  Г.Мазурак:

  - Перше питання не стосується мене. Воно стосується Л.Миколайчука та П.Савчук, який був тоді на посаді міського голови. Тоді ви своїм запитом дали подання в прокуратуру і була проведена перевірка. Про спортивний майданчик ми проговорювали це питання з заступником міського голови Сергієм Марчуком, не на все ми маєм гроші. Цього року нам дали гроші на миючі засоби, поточні ремонти.

  Мар`яна Климців поцікавилась чи завідувач дошкільної установи зверталась до міської ради та чи просила гроші на ще щось."На скільки я пам`ятаю, то по садочках задовольняється 100% потреби. Усе що просять, ми намагаємось надати. Якщо ж ні, то обґрунтовується чому ні", - додала депутат.

  Г.Мазурак:

  По кримінальній справі хочу сказати, що з осені 2017 року у садочку виник такий конфлікт у зв`язку із тим, що медсестра не виконувала своїх обов`язків. Вона була звільнена з роботи. Тоді організувався не здоровий колектив, я так розумію,що з сторони  міської ради там підтримка є. Два вихователі почали писати різного роду петиції. З того часу в нас розпочалися збори за участі міського голови, начальника відділу освіти. 

  Проблема кримінальної справи полягає в тому, що я колись я оформила на роботу свого сина, син не все, що потрібно, вмів робити, а тому замість нього в садочку допомагав йому мій чоловік. Були такі часи, коли син працював нелегально в автосервісі, а в нічні зміни за нього сторожував мій чоловік. На мене написали заяву в поліцію і зараз відкрита кримінальна справа.  Це питання суду.

  Василь Возняк запропонував завідувачу ДНЗ взяти участь у конкурсі на посаду, який відбудеться після завершення терміну її контракту. Оскільки депутати не розуміли чому дане питання виноситься на розгляд сесії, секретар ради Ігор Сидор пояснив, що  "відповідно до Положення зі законом, сесія надає право міському голові звільнити керівника". 

  Вибух емоцій у депутатів викликало пояснення керівника дитячої установи на прохання депутата Товарянського ліквідувати курилку на другому поверсі біля дитячої спальні . "Курилки є усюди, не тільки в садочку. Тепер в Європі є місця для куріння на вулиці".

   

  Підсумовуючи обговорення, Вадим Кондратюк повідомив, що: "внаслідок ситуації, яка склалась у 1 садочку, були проведені перевірки і по інших установах. В деяких з них були виявлені певні недоліки, але їх ліквідували. Колектив частково підтримує, а частково не підтримує завідуючу. Дуже багато скарг поступає від батьківського колективу. З вересня місяця буде оголошено конкур, в якому ви також маєте право брати участь".

  В результаті голосування 12 депутатів підтримали закінчення контракту керівника установи, троє утримались, а один - проти. Таким чином, не назбиралось необхідної кількості  голосів для прийняття рішення.

  Наступним розглянули та підтримали питання Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Сокаля з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області  електрооргану ЧССР, інв.№0387, рік виготовлення 1985, первісна вартість 558756,15 грн., із зобов’язанням використовувати зазначене майно за цільовим призначенням та не відчужувати його. Усі витрати на перевезеня, демонтаж і встановлення бере на себе римо-католицька громада.

  Далі депутати зменшили статутний капітал КП «Сокальжитлокомунсервіс»»   на суму  57344074,89 грн. за рахунок придбання  бульдозера для сміттєзвалища (був придбаний у 2018 р.) та знятті з балансу багатоквартирних будинків. Внесли зміни до перспективної план-схеми оптимізації централізованого теплопостачання  в  м. Сокалі на період  2019 року затвердженої рішенням сесії Сокальської міської ради від 06.03.2019р. №703. А саме: будинки, які пропонуються  на 100% відключення - вул.Героїв УПА,1,3,5,8,9,21,23,24,33,49; вул.Шептицького 33,35,37,87;  вул..Тартаківська,2 та  влаштування системи теплопостачання садочку №8 по новій схемі.

  Затвердили Програму фінансової підтримки МКП «Сокальводоканал» на 2019-2020 роки на 90 тис. грн для придбання електродвигуна для свердловини №3, кошти на дану Програму були виділені ще на одній із попередніх сесій. На завершення засідання сесії депутати розглянули запити та звернення.

  Оскільки жодних законних підстав для продовження контракту директору Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка» Мазурак Г.Я. депутати знову зібралися 30 серпня, щоб ще раз розглянути проект рішення "Про погодження звільнення з посади директора директора Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка» Сокальської міської ради". 

  Сесійне засідання цього разу проходило під головуванням секретаря ради Ігора Сидора. Перепитавши у депутатів та присутніх у залі чи є потреба   ще раз обговорювати дане питання перейшли до голосування. Лише після оголошення результату - 16 "за", надати слово попросили присутні на сесії працівники дошкільної установи та батьки.  Виступали як у підтримку керівника садочку, так і проти неї. Кожна із сторін наводила свої факти.

   

  Попри ще чималу дискусію рішення уже було прийнято. Депутати зауважили, що буде дуже прикро якщо зовсім скоро садочок прийдеться закрити. Оскільки зараз він не на найкращому рахунку серед багатьох батьків маленьких сокальчан. А ще додали, що вірять, що керівник, котрий пройде конкурсний відбір зробить усе, щоб підняти престиж даної установи.

  Додам, що 2 вересня Сокальський міський голова Вадим Кондратюк підписав Розпорядження про оголошення конкурсу  відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка»

  Юлія Сорочук
  _

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  12:50, 15 серпня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464