** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::06.02.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

6 лютий 2020 року

Пошук в новинах   

  
суспільство

За участі прокурорів  Червоноградської місцевої прокуратури  понад 40 посадових осіб притягнуто  до відповідальності за корупцію.

Упродовж 2019 року Червоноградською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судами 87 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.
Серед правопорушників 2 колишні службові особи Жовківської райдержадміністрації, 6  службових осіб Дублянського управління водного господарства, 2 службові особи лісової охорони Жовківського держлісгоспу,  колишня службова особа Управління патрульної поліції у Львівській області,  депутат Жовківської районної ради, 10 депутатів місцевих рад Жовківського району та інші.


На адміністративній території Сокальського району до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією притягнуто посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, серед яких: 3 колишніх працівники ДУ «Сокальська виправна колонія (№47)», 4 депутати  сільських рад,  депутат міської ради, головний інженер комунального підприємства, колишній завідувач сектору Сокальської РДА та інші.

Також, за участі прокурорів, судом притягнуто до відповідальності спеціалістів Червоноградської міської ради, начальника відділу комунального підприємства зазначеної ради, керівника Червоноградської державної нотаріальної контори, гірничих майстрів, головного енергетика, майстра шахти, заступника начальника залізничної станції, виконувача обов’язків  директора однієї із шахт ДП «Львіввугілля», інспектора податкової інспекції.
Зазначені адмінправопорушення стосуються порушення вимог фінансового контролю, зокрема несвоєчасного подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 ст.172-6 КУпАП) та несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (ч.2 ст.172-6 КУпАП).

За результатами розгляду цих протоколів 46 осіб визнано винними та накладено стягнення у виді штрафів.
Окрім цього, Червоноградською місцевою прокуратурою, в порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», у органи влади та місцевого самоврядування скеровано 30 подань з вимогою усунення порушень вимог антикорупційного законодавства, за наслідками розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 26 посадових осіб.

Робота на вказаному напрямку триває та залишається одним із пріоритетів діяльності місцевої прокуратури.

З повагою

Виконувач обов’язків керівника
Червоноградської місцевої прокуратури                                     Я. Гарасимчук

дописувач_
***

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:27, 20 вересня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464