** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::12.03.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

12 березень 2020 року

Пошук в новинах   

  
спорт

 • Федерація «Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль» відвідали змагання у Дніпрі
 • Федерація «Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль» відвідали змагання у Дніпрі

  Федерація «Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль» відвідали змагання у Дніпрі

  Напередодні святкування дня народження Кобзаря федерація “Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль” повернулися із виснажливої, але цікавої поїздки в чудове місто Дніпро, де «Дніпропетровська обласна федерація карате-до» під керівництвом Володимира Вілянського провела Всеукраїнський турнір з карате «Kasuya Cup».

  Змагання, у якості почесного гостя з Японії та інспектора змагань, відвідав шеф-інструктор федерації Хітоші Касуя. Четверо наших вихованців захищали честь шахтарського регіону на престижних змаганнях за правилами W.S.K.F. (World Shotokan Karate-Do Federation) і вони гідно виконали своє завдання.

  У підсумку змагань два перших місця здобув Владислав Мартинюк у категорії 12-13 років у вазі до 46 кг у розділах Шобу-іпон і Шобу-санбон.

  Бронзову нагороду здобув Матвій Сич у категорії 12-13 років у вазі понад 46 кг у розділі Шобу-іпон. На жаль, Матвій на змаганнях травмував ногу і не зміг продовжувати поєдинки у розділі Шобу-санбон.

  Срібну медаль здобув Дмитро Книш у категорії 8-9 років у вазі до 29 кг. За словами учасників федерації, у Діми були дуже цікаві поєдинки. Від його влучних ударів в область «Чудан» суперників кілька разів відводили до лікаря. За правилами W.S.K.F. за це завжди давали іпон. Але цього разу судді вирішили інакше, і у фіналі переможцем визнали спортсмена, який після другого візиту до лікаря не повернувся на татмі.

  Без медалі повернувся лише Владислав Федун – забракло часу для участі, адже о 21.20 год. повинні були покинути зал змагань, адже поспішали на потяг. На той час категорія Влада (10-11 років до 38 кг Шобу-Санбон) ще не почалась.

  Крім того, досягнуто домовленість про представництво федерацією «Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль» стилю World Shotokan Karate-Do Federation у нашому регіоні.

  служба інформації
  ТРК "Сокаль"

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  15:07, 26 вересня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464