** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну - www.sokal.lviv.ua /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.03.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

16 березень 2020 року

Пошук в новинах   

  
спорт

 • Сокальщина долучилась до пробігу під прапором довкола Львівщини
 • Сокальщина долучилась до пробігу під прапором довкола Львівщини

  Сокальщина долучилась до пробігу під прапором довкола Львівщини

  14-15 березня Сокальщина урочисто зустрічала Ярослава Козака, учасника пробігу під прапором довкола Львівщини, присвяченого 30-ій річниці підняття українського національного стягу над Львівською міською ратушею 3 квітня 1990 року. Зокрема у суботу, 14 березня маршрут бігуна проходив містами Угнів та Белз. В неділю, 15 березня, спортовця зустріли в Сокалі, біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

  Привітати спортсмена на Сокальській землі прийшли заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, завідуюча сектором молоді та спорту відділу культури, молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації  Мар’яна Копейка, депутат районної ради, головний редактор часопису «Голос з-над Бугу» Василь Сорочук, кореспондент ТРК «Сокаль» Катерина Шукатка, а також небайдужа молодь Сокальщини. Василь Бойко вручив подяку від імені Сокальської районної ради та райдержадміністрації Ярославу Козаку за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, ініціативність і небайдужість.

  Вже в понеділок, 16 березня, Ярослав Козак, з національним прапором в руках, стартував з центральної площі Сокаля до міста Радехів. Далі його маршрут пройде через  Золочівський, Перемишлянський, Жидачівський, Стрийський, Сколівський, Турківський, Старосамбірський, Самбірський, Мостиський, Яворівський райони.

  На теренах Сокальщини до Ярослава Козака приєднались і місцеві бігуни, які спільно з марафонцем взяли участь в спортивному заході в межах Сокальського району. Це Ярослав Кавузо (учасник пробігу довкола України 1994 року) та Михайло Куц.

   Нагадаємо, що пробіг під прапором довкола Львівщини розпочався 12 березня і триватиме 23 дні. За цей період, Ярослав Козак планує подолати 747 кілометрів і фінішувати 3 квітня у Львові. Спортивний захід проводиться з метою інформування про подію підняття українського стягу над Львівською міською ратушею 3 квітня 1990 року, популяризації історії походження і використання українського синьо-жовтого прапора, пропаганди здорового способу життя, збору коштів на лікування бійців АТО. Під час пробігу будуть також організовані зустрічі із громадськістю, відвідування визначних історичних місць.

   

  Сокальська Районна рада
  Сокальська Районна рада

  якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
  напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

  RAM counter
  додому
  написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
  Всі права застережено 2005
  15:18, 26 вересня 2020 року
  При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
  Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
  8-066-37-90-464