** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::17.03.2020


НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

17 березень 2020 року

Пошук в новинах   

  
влада

Розпорядження міського голови міста Сокаля Про вжиття додаткових заходів

СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови міста Сокаля
від «17» березня 2020 року No 14 – од
Про вжиття додаткових заходів з метою запобігання поширення на території
міста Сокаля випадків гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID–19
Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання Указу Президента України від 13 березня 2020 року No 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV–2», Постанови Кабінету Міністрів України No 21 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID–19», Протоколу позачергового засідання Львівської обласної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15 березня 2020 року No 7, враховуючи розпорядження міського голови міста Сокаля від 13.03.2020 року No 13–од, з метою вжиття додаткових заходів для запобігання поширення на території міста Сокаля випадків гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID–19:

Призупинити, тимчасово, особистий прийом громадян працівниками Виконавчого комітету Сокальської міської ради на період карантину, до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження.
Директору КП «Сокальська торговиця» (Мончуку Б. П.) та директору промислового ринку ТОВ «Сокальський Агрошляхбудсервіс» (Петруля М.Я.) призупинити роботу ринків до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження.
Власникам закладів громадського харчування призупинити діяльність закладів громадського харчування міста Сокаля та дозволити їм організацію доставки їжі на період карантину до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження.
Призупинити діяльність закладів торгівлі і побутового обслуговування населення (крім аптек, автомобільних заправних станцій, продуктових магазинів та поштових відділень) до стабілізації епідситуації або особливого розпорядження на території міста Сокаля.
Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності та підпорядкування, приватним підприємствам і приватним підприємцям розміщених на території міста Сокаля недопущення до роботи працівників підприємств та установ з ознаками гострого респіраторного захворювання.
Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності та підпорядкування, приватним підприємствам і приватним підприємцям посилити дезінфекційні заходи в підприємствах, установах і організаціях, приміщеннях, закладах незалежно від форм власності і підпорядкування в межах міста Сокаля та підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання в приміщеннях.
Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб‘єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.
Рекомендувати автотранспортному підприємству, яке надає послугу по перевезенню пасажирів на автобусних маршрутах загального користування «Поліклініка – Дачі» та «Центр – Поліклініка» переглянути режим роботи громадського транспорту.
Обмежити дозволені збори людей в межах міста Сокаль у групах до 10 осіб.
Скерувати дане розпорядження в Червоноградський відділ поліції Сокальського відділення поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області для здійснення контролю за громадським порядком та неухильним виконанням даного розпорядження в межах міста Сокаля.
Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник міського голови                                       Сергій МАРЧУК

Міська рада
Сокальська міська рада

якщо Ви хочете додати, заперечити чи обговорити
напишіть адміністратору: заповніть HTML форму

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:35, 20 вересня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464